Sprawiedliwy remis

Piłkarze Kwarcu Pisarzowice w meczu sparingowym zaskoczyli piłkarzy Victorii Czadrów i prowadzili po pierwszej połowie 3:1. W drugiej miejscowi zagrali dużo lepiej i mecz zakończył się remisem 4:4.

Bardzo dobrze w spotkanie weszli przyjezdni, którzy po 8. minutach wygrywali 2:0. Duża w tym zasługa Korwina. Golkiper nie utrzymał w rękawicach piłek strzelanych przez Sobieskiego i Matujzę.
W odpowiedzi Kurylas złapał uderzenie Skierskiego. W 17. minucie na trybunach nastąpiła konsternacja. Kolejny kontratak Kwarcu zakończył się trzecim golem. Bramkę zdobył szybki Stawiarski.
Przed gwizdkiem na przerwę nieobstawiony Szymaniak z 13. metrów huknął nie do obrony.
Bliźniaczą akcję gospodarze przeprowadzili na początku drugiej odsłony. Ponownie w głównej roli wystąpił doświadczony Szymaniak.
Filigranowy Skierski w 62. i 75. minucie dwukrotnie strzelił nie do obrony i zrobiło się 4:3 dla miejscowych.
Goście pod koniec spotkania wyprowadzili zabójczą kontrę, którą na bramkę zamienił Kluska.
Victoria: Korwin – Kiełbasa, Skrzypiec, Sochacki, Kulig – Paździor , Kuk, Skierski, Zioła – Szymaniak, Banach/Koszkul, Golkaiewicz, Ciesielka, Fudała, Stochmal.
Kwarc: Kurylas – Furmanek, Kosior, Kluska, Łopot – Ziemnik, Łepski, Andrzejewski, Matujza – Stawiarski, Sobieski/Leśniak, Gwóźdź.