Sprawiedliwy remis (galeria)

W sobotnie popołudnie (22 lipca) piłkarze kamiennogórskiej Olimpii podejmowali w test meczu ekipę z Gorc. Po 90 minutach był remis 1:1. Prowadzenie gościom dał strzał Zbigniewa Bejnarowicza, natomiast wyrównał z rzutu karnego Przemek Powiertowski.

Pierwszy kwadrans to lekka przewaga gospodarzy. Strzałów próbowali Rosłan i Sochacki. Pod drugą bramką szaleli –zawodnik testowany i Bejnarowicz. W 18. minucie rywale wyprowadzili filmowy kontratak, którego na gola zamienił Bejnarowicz. W 34. minucie Przemek Powiertowski pokazał plecy obrońcom gości, ale Jaskółówskiego od utraty bramki uratował słupek.
Po przerwie działo cię wiele na boisku, a na pracę nie mogli narzekać obaj bramkarze – Jaskółowski i Hołda. Najważniejsza w drugiej połowie okazała się 71. minuta spotkania, kiedy Rymarowicz zagrał w swojej szesnastce ręką i arbiter słusznie wskazał na wapno. Celnie z „wapna” przymierzył Przemek Powiertowski. Potem blisko zmiany rezultatu byli – Wieczorek, Kamil Młodziński, Rosłan i Schabiński dla Olimpii oraz zawodnik testowany w zespole Górnika.
Olimpia: D. Powiertowski – Masiel, Buda, Łatka, B. Młodziński – Filip, Rosłan, K. Zasada, K. Młodziński – Wieczorek, Sochacki/Hołda, P. Powiertowski, Schabiński, Ł. Kraszewski, P. Kraszewski, Kwaśniewski, Stefański.
Górnik: Jaskółowski – M. Klimek, Pryk, A. Maliszewski, Marut – Milczarek, Bejnarowicz, Rymarowicz, J. Maliszewski – Zwolenik, zawodnik testowany/Choiński, P. Klimek, zawodnik testowany.

Jak oceniasz działanie strefy ekonomicznej w Kamiennej Górze?