DO GÓRY
#reklama

Sprawiedliwy remis (galeria)


     
    Udostępnij

W sobotnie popołudnie (22 lipca) piłkarze kamiennogórskiej Olimpii podejmowali w test meczu ekipę z Gorc. Po 90 minutach był remis 1:1. Prowadzenie gościom dał strzał Zbigniewa Bejnarowicza, natomiast wyrównał z rzutu karnego Przemek Powiertowski.

Pierwszy kwadrans to lekka przewaga gospodarzy. Strzałów próbowali Rosłan i Sochacki. Pod drugą bramką szaleli –zawodnik testowany i Bejnarowicz. W 18. minucie rywale wyprowadzili filmowy kontratak, którego na gola zamienił Bejnarowicz. W 34. minucie Przemek Powiertowski pokazał plecy obrońcom gości, ale Jaskółówskiego od utraty bramki uratował słupek.
Po przerwie działo cię wiele na boisku, a na pracę nie mogli narzekać obaj bramkarze – Jaskółowski i Hołda. Najważniejsza w drugiej połowie okazała się 71. minuta spotkania, kiedy Rymarowicz zagrał w swojej szesnastce ręką i arbiter słusznie wskazał na wapno. Celnie z „wapna” przymierzył Przemek Powiertowski. Potem blisko zmiany rezultatu byli – Wieczorek, Kamil Młodziński, Rosłan i Schabiński dla Olimpii oraz zawodnik testowany w zespole Górnika.
Olimpia: D. Powiertowski – Masiel, Buda, Łatka, B. Młodziński – Filip, Rosłan, K. Zasada, K. Młodziński – Wieczorek, Sochacki/Hołda, P. Powiertowski, Schabiński, Ł. Kraszewski, P. Kraszewski, Kwaśniewski, Stefański.
Górnik: Jaskółowski – M. Klimek, Pryk, A. Maliszewski, Marut – Milczarek, Bejnarowicz, Rymarowicz, J. Maliszewski – Zwolenik, zawodnik testowany/Choiński, P. Klimek, zawodnik testowany.


Grzech

Czytaj również

#reklama
W poszukiwaniu metali
PTTK Ziemi Kamiennogórskiej zaprasza na kolejny rajd pieszy. Wyprawa z cyklu „Poznajemy Góry” tym razem poprowadzi miłośników turystyki krajoznawczej na Przedgórze Sudeckie.
#RÓŻNE
0
Groźne zabawy dzieci
Park linowy jest, ale nieczynny. Są też spragnieni adrenaliny. Wcale nie przeszkadza im, że atrakcja na Górze Parkowej w Kamiennej Górze jest od dawna zamknięta. Wchodzą na nią sami. O nieszczęście nietrudno!
#AKTUALNOŚCI
0
Dbają o monument
W przyszłym roku będziemy obchodzić 100. rocznicę zakończenia I Wojny Światowej. W krwawym konflikcie zginęło wielu mieszkańców regionu, wówczas Niemców. Niemal w każdym mieście i wsi zachowały się pomniki z nazwiskami ofiar. Mężczyzn, którzy już nie wrócili o domów. Część z tych pomników jest w bardzo złym stanie. O swój dbają mieszkańcy Ogorzelca
#RÓŻNE
0
Rekordowo niskie
Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze odnotował rekordowo niską stopę bezrobocia w powiecie kamienogórskim. Osiągnęła ona 8,8 proc. – najmniej w historii.
#AKTUALNOŚCI
6

Komentarze

Jaa
2017-07-24 17:08
Dziękuje, że jesteście zawsze można liczyć na was moi wierni fani😍 pozdrawiam was Marcin Wieczorek😘
obserwator
2017-07-23 11:10
Proponowałbym Wieczorka przesunąć do rezerw , straszny spadek formy , stoi na tym boisku wręcz można powiedzieć

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama