DO GÓRY
#reklama

Sport wygrał z pogodą (galeria)


     
    Udostępnij

Dzisiaj, 24 lutego odbył się 17. Memoriał Staszka Bodzka. Imprezę z powodu małej ilości śniegu przeniesiono na Grzbiet Lasocki po czeskiej stronie. Pomimo sporych opadów śniegu - 84 zawodników w dobrej kondycji pokonało dystanse od 100 m do 9 km.

Impreza pomimo dużych trudności została przeprowadzona wzorowo. Dla wszystkich były pyszne domowe wypieki, gorąca herbata czy ciepły posiłek.
W zawodach zwycięstwa odnieśli kolejno: przedszkola - Victoria Mańska z Melafiru Czarny Bór, Kornelia Kmiecik (3:26) z Pod Stróżą (roczniki) 2010-2008, Konrad Matusik z Melafiru, Justyna Sinkiewicz z Melafiru oraz Jan Musielski z Olimpijczyka Sosnówka (rocznik 2006-2007), Hubert Matusik (6:53) z Melafiru oraz Dominika Leśniara (7:52) z Pod Stróżą (rocznik 2005-2004), Weronika Mikołajczyk (12:56) z Kamiennej Góry (Pod Stróżą) oraz Mateusz Cabała (10:44) z Melafiru Czarny Bór (rocznik 2002-2003). Na zakończenie rozegrano biegi open. W kategorii panów od startu do mety prowadził niezagrożenie przez 9 km - Tomasz Jurczak (21:02 - na zdjęciu, prowadzi) z Lubawki, zawodnik AZS-u Wrocław, który wyprzedził Artura Bodzka (23:23), trenera w Pod Stróżą i syna Staszka Bodzka oraz Artura Mazurka (24:10) z Czarnego Boru.
W gronie kobiet triumfowała Karolina Trzaska (11:59) z Lubawki (AZS Wrocław). Na podium stanęły również siostry – zawodniczki Pod Stróżą – Weronika (12:07) i Wiktoria Przemyślak (12:23).
- Dziękuję wszystkim działaczom, trenerom, rodzicom zawodników oraz przyjaciołom klubu za wydatną pomoc w organizacji Memoriału – powiedział prezes Pod Stróżą Miszkowice – Zenon Król.
Więcej szczegółów w czwartkowym wydaniu RTIGrzech

Czytaj również

#reklama
Co z dworem w Kochanowie?
Zabytkowe ruiny to często powracający temat. Takie mamy nieszczęście, że w regionie wiele historycznych obiektów jest w bardzo złym stanie. Dawniej służyły za mieszkania, dziś stoją puste i straszą. Nie inaczej jest z pałacykiem i oficyną w Kochanowie.
#AKTUALNOŚCI
0
Zaczipuj psa! Za darmo
– Zapraszamy właścicieli psów w Kamiennej Górze do organizowanej przez urząd miasta akcji związanej z elektronicznym znakowaniem naszych czworonożnych podopiecznych – zachęca Marcin Ryłko z ratusza.
#RÓŻNE
0
Koleje naprawiły
Mimo tego że są problemy z planowym wznowieniem sezonowych połączeń szynobusu przez Kamienną Górę (o czym pisaliśmy obszernie tydzień temu), koleje przygotowują dworzec na przyjęcie podróżnych. W zasadzie nie sam obiekt, a jego otoczenie.
#AKTUALNOŚCI
2
Chwytają chwile
Biblioteka w tej szkole to miejsce niezwykłe.
#KULTURA
0

Komentarze

seba78
2018-02-25 15:58
BRAWO . Miałem napisać coś w odniesieniu Naszej imprezy do Igrzysk Olimpiskich ale mi się odechciało . Jeszcze raz BRAWO dla organizatorów . Gdyby wszyscy byli tak zaangażowani ..ach ... Serdecznie pozdrawiam
Trener
2018-02-24 21:02
Brawo Weronika i Wiktoria -Piotr

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama