DO GÓRY
#reklama

Sparing dla Victorii (galeria)


     
    Udostępnij

W niedzielę drugi swój mecz kontrolny rozegrali zawodnicy Victorii Czadrów. Ich przeciwnikiem był Skalnik czarny Bór. Garstka kibiców zobaczyła aż 7 goli. Miejscowi wygrali 5:2 (1:0).

Podopieczni Józefa Borconia od pierwszego gwizdka śmiała zaatakowali. Groźne strzały oddali: Ziętek, Baraniec w poprzeczkę i Pyrdoł. Pod drugą bramką na wiwat huknął Stefański. W 40.minucie miejscowi cieszyli się z gola. Zawodnik testowany przymierzył celnie ze stałego fragmentu gry.
Tuz po wznowieniu goście 2-krotnie zaskoczyli blok defensywny Victorii. Gole zapisali na swoje konto – Pudełko i Pyrdoł. Na 2:2 wyrównał z rzutu karnego Siwiński. Gospodarze poszli za ciosem i zdołali jeszcze trafić trzy razy. Bramki padały w ostatnich 10 minutach. Zdobyli je – Siwiński po ładnym centrze Burego oraz dwie zawodnik testowany.
Victoria: Czepielewicz – Sochacki, Urbanowicz, Kiełbasa, Szymaniak – Stefański, D. Morański, zaw. testowany, Bury – Siwiński, Stepko/Czoch, Stochmal, P. Morański, Babik.
Skalnik: Stafin – Matusik, Pudełko, Gerot, Olejniczak – Pyrdoł, K. Tobiasz, Baraniec, Duś – M. Tobiasz, Ziętek/Plata, Tackowiak.

Grzech

Czytaj również

#reklama
Kolejny nietrzeźwy
Mimo policyjnych apeli i konsekwencji, z jakimi muszą się liczyć nietrzeźwi kierowcy, wciąż zdarzają się osoby, które ignorują przepisy. Prawo jazdy stracił w niedzielę kierowca zatrzymany przez kamiennogórskich policjantów.
#AKTUALNOŚCI
1
Wróg w teatrze
„Wróg” – prapremiera polska – na deskach wałbrzyskich Lalek.
#KULTURA
0
Dotacje od ministra
Ponad milion złotych przekaże Ministerstwo Kultury na renowację zabytków na terenie powiatu kamiennogórskiego. Niestety na liście wyników naboru z programu „ochrona zabytków” więcej jest pozycji bez wsparcia.
#KULTURA
0
Przetarg na ścieżki w mieście
Kamienna Góra ogłosiła przetarg na budowę ścieżek rowerowych w mieście. To kontynuacja szlaku, który dla jednośladów buduje gmina. Oferty w tym drugim postępowaniu poznamy już 15 lutego. Ratusz poczeka na nie do 27 lutego.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Koko
2018-02-16 10:03
No czadrów będzie niespodzianką wygrali już 2sparing i świetnie zaczynają grać
Trener
2018-02-15 08:48
Wwidzę że w Skalniku też sporo młodzieży i to bardzo dobrze to ten kierunek tylko żeby chcieli to za 2.3 sezony może powstać mocna drużyna
Kibic
2018-02-12 22:55
W Czadrowie zgrywa się fajna ekipa. Na wiosnę młodzież przy wsparciu doświadczonych zawodników poszaleje. Będzie kilka niespodzianek...

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama