DO GÓRY
#reklama

Słaby występ kamiennogórzan


     
    Udostępnij

W ostatnią sobotę Olimpia Kamienna Góra grała mecz ligowy z Gryfem Gryfów Śląskim. Przeciwnicy już do przerwy strzelili naszej ekipie 3 bramki. W drugiej połowie Hołda dokonywał cudów, broniąc trzy sytuacje sam na sam.

Obraz gry niepokoił od samego początku, bo przyjezdni ruszyli do zdecydowanego natarcia. Już w 6. minucie rezultat otworzył Serdeczny. W 18. minucie Gandurski pognał skrzydłem lewym i oddał strzał na bramkę Olimpii – nasz golkiper odbił uderzenie, jednak był bezradny wobec dobitki Gola. Pod drugą bramką o 2 metry pomylił się Topolski. W 35. Minucie Tyszkowski uderzył z ostrego kąta – nasz bramkarz nie utrzymał piłki w rękawicach, a czubkiem buta futbolówkę do siatki wpakował Marzec. Zawodnicy gospodarzy już starali się zmienić niekorzystny rezultat, ale brakowało zimnej krwi. Najlepszą okazję dla miejscowych zmarnował Domin.
Olimpia wydawała się w drugiej połowie zaskoczona otwartą grą Gryfa, a ten raz za razem straszył golkipera Olimpii. Bramkarz Olimpii wygrał pojedynki oko w oko z Tyszkowskim i Gandurskim, a raz na drodze stanął słupek. Gospodarze powinni zdobyć przynajmniej jedną bramkę, jednak nieskuteczny w ostatnich meczach Powiertowski przegrał bój z Królem.
Olimpia: Hołda – J. Zasada (46’ Guzik), K. Zasada, Ł. Kraszewski, P. Kraszewski (67’ Stefański) – Filip, Młodziński, Topolski, Kwaśniewski (46’ Kumorek) – Powiertowski (75’ Wieczorek), Domin.
Gryf: Król – Adamski (75’ Herdzik), Romanowski, Cieślak, Kozań – Ptaszkowski, Marzec, Gandurski, Gola (23’ Złocik) – Serdeczny, Tyszkowski.

Grzech

Czytaj również

#reklama
Lekcja historii
Prawdziwą lekcją historii z wielką dawką patriotyzmu było sobotnie (15 września) spotkanie członków Związku Solidarności Polskich Kombatantów. Za walkę o wolne związki i nowy ład społeczny kilkanaście osób odebrało podziękowania i upominki.
#AKTUALNOŚCI
0
Święto działkowców
Tydzień po dożynkach na Różance świętowali działkowcy ze Zdrowia.
#AKTUALNOŚCI
0
Klub wandali
Zarośla nad Zadrną przy ul. Księcia Bolka I na miejsce biwaków obrała sobie grupa wandali. Hałasują, zaśmiecają teren oraz... karczują drzewa. I podobno nic sobie nie robią z interwencji policji.
#AKTUALNOŚCI
2
Zapłaciły frycowe (galeria)
W sobotę młodziczki kamiennogórskich Sudetów (na zdjęciu) wzięli udział w turniejach w Jeleniej Górze w Międzynarodowej imprezie z kadetkami i juniorkami.
#SPORT
0

Komentarze

GT
2018-09-18 18:58
Do kibic ligi
Drużyna Olimpii miała w tym meczu tylko i wyłącznie dwie bramkowe okazje. Do przerwy wynik mógł zmienić Domin, a pod koniec spotkania Powiertowski. Opisałem te dwie okazje na portalu w moim artykuliku. Rywale mieli znacznie więcej okazji. Hołda po przerwie wybronił przynajmniej dwie lub trzy,które też opisałem w skrócie. Na bardziej szczegółowy opis spotkania zapraszam do czwartkowego, papierowego wydania RTI.
Z poważaniem Grzegorz Tomaszewski - autor artykułu
Zawsze dziękuję za cenne uwagi,ale nie zgadzam się z Internautą, że mecz został opisany nieprawidłowo.
Pozdrawiam
Kibic ligi
2018-09-18 07:36
Mecz opisany nieprawidłowo. Sytuacji było znacznie więcej z dwóch stron. Powiertowski miał jako jedyny 100 procentowa okazję. Reszta to strzały z trudniejszych pozycji.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama