DO GÓRY
#reklama

Słaby mecz Olimpii


     
    Udostępnij

Piłkarze Olimpii Kamienna Góra nie zachwycili w Zgorzelcu. Podopieczni Adama Blicharskiego byli tylko tłem dla dużo lepiej grających zawodników miejscowej Nysy, która wygrała zdecydowanie pojedynek 3:0 (2:0).

Ekipa Nysy podobnie jak Olimpia spadły do klasy O z IV ligi. W nowej rzeczywistości na razie lepiej radzą sobie gospodarze. Ich ataki mogły wprawić w zachwyt, jednak dobrze w naszej bramce spisywał się Hołda. Napór miejscowych przyniósł skutek dopiero w 32. minucie, kiedy Wójcik dostał dogodną piłkę w uliczkę i wykorzystał spokojnie bramkową okazję. Po kolejnych 10 minutach radość wybuchała na stadionie w Zgorzelcu. Rezultat potyczki na 2:0 podniósł Kierpal. Zawodnicy Olimpii nie mieli w tej połowie bramkowych okazji, najczęściej ich rajdy zatrzymywały się przed polem karnym.
W drugiej połowie trener Nysy – Tomasz Bogdaniec mógł rotować składem i wpuścił w bój rezerwy. Jeden z nich dobił kamiennogórzan filmową kontrą w 85. minucie meczu. Autorem gola był Zarębski. W naszej drużynie najbliżej zmiany wyniku byli Powiertowski i Przemek Kraszewski.
Nysa: Nafalski – Aftyka, Iwanowski (86’ Bogdaniec), Smółka (84’ Przystaś), Jabłoński – Kierpal (75’ Kaczmarek), Łuszczyk (62’ Grabowski), Masalski, Monik – Witowski, Wójcik (82’ Zarębski).
Olimpia: Hołda – J. Zasada (40’ P. Kraszewski), Ł. Kraszewski, K. Zasada, Młodziński – Filip, Topolski (46’ Rębacz), Powiertowski, Kwaśniewski (46’ Kumorek) – Wieczorek, Duda (70’ Bijak).

Grzech

Czytaj również

#reklama
Zatrzymany za kradzież z włamaniem
Policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem do mieszkania na terenie Lubawki.
#AKTUALNOŚCI
0
O groszach z Dębrznika w Bolkowie
W miniony piątek (5 października) w bolkowskim domu kultury odbyła się IV Międzynarodowa Konferencja Regionalistów, Historyków, Kronikarzy i Regionalistów po obu stronach Doliny Bobru na Dolnym Śląsku. Jednym z wykładów była prezentacja „Skarb z Dębrznika” Przemysława Burhardta z Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze.
#RÓŻNE
0
Iwona, księżniczka Burgunda
Teatr Dramatyczny im. Szaniawskiego w Wałbrzychu zaprasza.
#KULTURA
0
Unia dała na S3
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała, że nowy odcinek drogi ekspresowej S3 do Lubawki powstanie ze wsparciem unijnym.
#AKTUALNOŚCI
3

Komentarze

Jarek
2018-10-11 18:07
Blicharski taki trener jak kandydat na burmistrza

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama