DO GÓRY
#reklama

Skalnik przebudził się w drugiej odsłonie (galeria)


     
    Udostępnij

W niedzielę zawodnicy Skalnika Czarny Bór podejmowali w pojedynku jeleniogórskiej klasy B – ekipę Dragona Miszkowice. O pierwszej połowie gospodarze zapewne chcą jak najszybciej zapomnieć, ponieważ grając długi okres czasu przeciwko rywalom nie potrafili zdobyć bramki. W drugiej połowie czarnoborzanie strzelili 5 bramek.

Podopieczni Edwarda Tasiora wyszli na boisko skazani przez wszystkich na pożarcie, jednak dzielnie się i szczęśliwie się bronili, grając momentami tylko w 8 piłkarzy. Drużyna Skalnika pudłowała na potęgę. Postrożnego nie mogli pokonać: Pokrzywa, M. Tobiasz, Pyrdoł i Duś.
Pod koniec inauguracyjnej odsłony na boisko weszli w zespole Dragona - bramkarz Albin Jasnos i Hajduk. W 42. minucie Tudorów miał 100-procentową sytuację, jednak spudłował z 5 metrów.
Worek z bramkami w drugiej połowie dla Skalnika rozwiązał Damian Marczak. Potem kolejne bramki uzyskali - Marek Marczak, Damian Marczak, Baraniec i Pokrzywa.
Skalnik: Jędrzejczyk – Matusik, Pudełko, Duś, K. Tobiasz – Baraniec, M. Marczak, D. Marczak, M. Tobiasz (46’ Ziętek) – Pokrzywa, Pyrdoł.
Dragon: A. Jasnos – Janiszewski, G. Jasnos, Motak, Rogas – Kociołek, Gawenda, Adamczyk, Postrożny – Tudorów, Hajduk.

Grzech

Czytaj również

#reklama
Jubileuszowy festiwal
Krzeszowska parafia oraz Centrum Biblioteczno-Kulturalne Gminy Kamienna Góra zapraszają do udziału w 25. Festiwalu Piosenki Religijnej i Patriotycznej.
#KULTURA
0
Z PTTK w Beskidy
Czas pędzi jak szalony i lada moment będzie majówka! Już dziś proponujemy wyprawę z PTTK Ziemi Kamiennogórskiej.
#RÓŻNE
0
Pianistów dwóch
Piątkowy wieczór zapowiada się bardzo ciekawie. W kawiarni galerii Lotos odbędzie się tradycyjny koncert jazzowy. Zagra Duo K2. Tym razem duet bas-piano będzie uzupełniony o innych muzyków. Co więcej, zagra dwóch pianistów.
#KULTURA
0
Wyrwane zwycięstwo (galeria)
Piłkarze kamiennogórskiej Olimpii rozegrali 11 kwietnia na stadionie przy ul. Słowackiego zaległe spotkanie z 24 marca z zespołem Nysy Zgorzelec. Rywale już w 3. minucie objęli prowadzenie po strzale Witowskiego. Piłkarze Łukasza Kraszewskiego walczyli jak lwy i w 62. i 83. minucie zdobyli dwa trafienia. Ich autorami zostali Sochacki i Powiertowski.
#SPORT
1

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama