DO GÓRY
#reklama

Siedem trafień juniorów (galeria)


     
    Udostępnij

Dzisiaj juniorzy kamiennogórskiej Olimpii podejmowali w spotkaniu ligowym zespół Gryfa Gryfów Śląski. Gospodarze wypunktowali rywali, aplikując im bagaż aż 7 bramek.

Mecz rozpoczął się później o 41. minut, ponieważ kłopoty z dojazdem mieli goście. Kuferek z bramkami rozwiązał w 24. minucie Bijak, którzy wykorzystał rzut karny. Następnie dwie okazje bramkowe zmarnował Guzik. Rywale odpowiedzieli soczystym uderzeniem Roberta Sikory. W 37. minucie Guzik uzyskał kapitalną bramkę z 25. metrów. Golkiper przyjezdnych był bez szans.
Po przerwie podopieczni Adama Blicharskiego dorzucili kolejne 5 trafień. Ich autorami byli: Bijak, Oleksy, Wilczak przy asyście Karczewskiego, Wastag po rzucie rożnym oraz Kumorek.
Olimpia: Barszczewski (77’ Bukowski) – Wastag, Bieniek (60’ Karczewski), Sobolewski, Obidowski – Bijak, Guzik (60’ Idek), Wilczak, Kumorek – Tobiasz (70’Oleksy), Greniuk (57’ Pączek).
Gryf: A. Sikora – Bulcewicz, Jamruz, Adamski, Dąbrowa (46’ Sękowski) – Kołcz, Król, Aleksandrowicz, Przybyłko – Koźmik, R. Sikora.

Grzech

Czytaj również

#reklama
Zarośnięte groby
– Serce się kraje, kiedy się na to patrzy – skarży się nasza Czytelniczka, która odwiedziła w weekend groby bliskich w Kamiennej Górze. – Zarośnięte aleje, wybujały żywopłot, bałagan.
#AKTUALNOŚCI
9
Tablica dla profesora (galeria)
Od czwartku w Kamiennej Górze gości delegacja z USA. To potomkowie właścicieli dawnych zakładów tkackich, ale też najbliższa rodzina słynnego kamiennogórzanina, Viktora Hamburgera. W sobotę w Powiatowym Centrum Edukacji odbyła się uroczystość odsłonięcia tablicy na cześć naukowca.
#AKTUALNOŚCI
0
50 lat poradni (galeria)
W piątek 6 października odbyła się uroczystość połączona z konferencją naukową z okazji jubileuszu pracy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kamiennej Górze. W sali obrad starostwa powiatowego zjawili się ważni goście. Udział wzięła m.in. wiceminister Marzena Machałek, wicemarszałek Iwona Krawczyk. Była też delegacja z USA.
#AKTUALNOŚCI
0
Wieczór z Gershwinem
W piątek stowarzyszenie Ars Longa (v.b) z Kamiennej Góry zabrało gości kamiennogórskiego Lotosu w muzyczną podróż za Ocean.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama