Siedem goli w sieci rywali

Bardzo skuteczną grą w pojedynkach sparingowych popisują się zawodnicy kamiennogórskiej Olimpii. W sobotę zagrali test mecz w czeskiej Desnej z Woskarem Szklarska Poręba. Nasi zawodnicy wbili rywalom aż 7 bramek. Cztery zdobył Masiel (na zdjęciu), dwie Duda i jedną zawodnik testowany.

W pierwszej połowie lekką przewagę mieli kamiennogórzanie, którzy zdobyli 2 trafienia autorstwa Dudy. Najładniejszą bramką spotkania był zwłaszcza inauguracyjny gol, zdobyty w 10. minucie strzałem pod poprzeczkę.
Po przerwie kamiennogórzanie zaaplikowali rywalom bagaż 5 trafień. Worek z golami rozwiązał Masiel w 60. minucie. Doświadczony pomocnik Olimpii jeszcze 2-krotnie pokonał golkipera gości. Szóstą bramkę strzelił zawodnik testowany, a siódmą ponownie Masiel. Zespół Woskaru miał jedną okazję bramkową, jednak Kowalski ją zmarnował.
Olimpia: D. Powiertowski - K. Zasada, Topolski, Kraszewski, Młodzinski - Cukier, Masiel, Kwaśniewski, A. Duda - Buda, Domin/zaw. testowany, Rębacz, Filip.
Woskar: Kosiński - Brożyna, Dulny, Pędzich, Kruczek -Jahn, Pytel, Wryszcz, Rudnicki - Kuncewicz, Saniuk/Kowalski, Kaczmarek.

Pożyteczny sparing
W niedzielę w Czadrowie o godzinie 15:30 doszło do sparingowego meczu miejscowej Victorii z juniorami Olimpii Kamienna Góra. Mecz był wyrównany, a kamiennogórska młodzież pokazała, że potrafi grać w piłkę. Podopieczni Adama Blicharskiego wygrali potyczkę jedną bramką (3:2).