DO GÓRY
#reklama

Sędzia podarował rzut karny (galeria)


     
    Udostępnij

Dzisiaj na boisku przy ul. Sportowej w Kamiennej Górze juniorzy Olimpii Kamienna Góra podejmowali w ramach dolnośląskiej ligi juniorów wyżej notowaną ekipę Lechii Dzierżoniów. Rywale przeważali i wygrali 3:1 (2:0). Niestety arbiter przy rezultacie 2:0 odgwizdał rzut karny z „kapelusza’ dla przyjezdnych. Najładniejszego gola spotkania zdobył Kumorek.

Pierwszy strzał na bramkę kamiennogórzan oddał Wasilewski w 4. minucie. Dziesięć minut później Wiktor przymierzył z rzutu wolnego, jednak piłka odbiła się rykoszetem od jednego z obrońców i wyszła na rzut rożny. W 19. minucie rzut rożny wykonał Januszewski – kapitan Lechii zacentrował piłkę na głowę Terpiłowskiego i było 0:1. Po 4 minutach zrobiło się 0:2. Autorem gola był Okarma.
W 55. minucie podczas walki teatralnie upadł w polu karnym Olimpii jeden z piłkarzy Lechii, a arbiter użył niesłusznie gwizdka. Do jedenastki podszedł Januszewski – Barszczewski wyczuł intencje strzelca, jednak piłka skozłowała i wturlała się do naszej siatki. W 80. minucie kapitalny strzał z zerwaniem „pajęczyny” popisał się Kumorek.
Olimpia: Barszczewski – Filip. Bijak, Sobolewski, Młodziński – Wiktor (72’ Obidowski), Guzik, Wilczak (50’ Zając), Kumorek – Gozdur, Danecki.
Lechia: Spaleniak – Mikołajczyk, Ziółkowski, Januszewski, Budai – Okarma, Mazur, Drąc, Aleksiuk – Rzepski, Wasilewski.

Grzech
#reklama
Jaka jest największa atrakcja turystyczna powiatu kamiennogórskiego?
#ankieta

Czytaj również

#reklama
Seryjni włamywacze schwytani
Kryminalni z Kamiennej Góry i Lubawki razem z policjantami ze Zgorzelca oraz Bogatyni zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 23 i 32 lata, mieszkańców powiatu bogatyńskiego. Obaj podejrzani są o włamanie do sklepu Dino w Chełmsku Śląskim, kradzieży z włamaniem domieszkania w Kamiennej Górze oraz usiłowania włamania do sklepu Dino w Marciszowie.
#AKTUALNOŚCI
1
Kolejne instrumenty
Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze udostępniło kolejną gablotę z zabytkowymi muzykaliami. To zestaw historycznych instrumentów dętych, które stanowią ważny skarb kultury w zasobach placówki.
#KULTURA
2
Kiedy otworzą?
W styczniu młodych kamiennogórzan zachwyciła informacja o planach otwarcia zamiejscowego oddziału Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego.
#AKTUALNOŚCI
0
Burmistrz ze Stanów (#HistoriazRTI)
Znani Związani z Ziemią Kamiennogórską - Ben Raue.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama