DO GÓRY
#reklama

Ścigali się w Jaczkowie (galeria)


     
    Udostępnij

W niedzielę 24 lipca w Jaczkowie odbył się od Wyścig Kolarskim o Puchar Wójta Gminy Czarny Bór w ramach XIII Festynu Sportu pod hasłem „Szukamy Następców Naszych Olimpijczyków”.

Główną atrakcją festynu były wyścigi kolarskie. Swoją obecnością imprezę zaszczycił pierwszy trener Macieja Bodnara – Józef Szafrański oraz znani kolarze 82-letni Alfred Sondel – uczestnik Tour de Pologne w latach 1955, 1956 i 1957 i były mistrz Polski młodzieżowców – Dawid Ździebłko.
Pierwsi wystartowali kolarze z roczników 2011 i młodsi, a jako ostatni mastersi i amatorzy. Medale dla naszego regionu wywalczyli –złoty Franciszek Jasiurkowski z Jaczkowa (na zdjęciu), Szymon Dudek (brązowy) z Jaczkowa. reprezentant Gminy Czarny Bór Hubert Matusik (srebrny),Dawid Ździebłko z Olszyn (srebro) i Karol Groń (brązowy) z Ostrego Koła Lubawka.

Grzech

Czytaj również

#reklama
Bach na start
W sobotę 22 lipca kamiennogórska publiczność miała okazję wysłuchać niezwykłego koncertu. W Sali Witrażowej ratusza odbył się recital skrzypcowy rezydenta ubiegłorocznej edycji Festiwalu Bachowskiego w Świdnicy.
#KULTURA
0
Umowa podpisana
Dwie szkoły w gminie Kamienna Góra oraz gminne centrum kultury idą do remontu. Wartość robót opiewa na ponad 3,5 mln zł.
#AKTUALNOŚCI
0
Antyki i trochę muzyki
Już w nadchodzącą sobotę, 29 lipca, na kamiennogórskim rynku znów zagości jarmark staroci i osobliwości. Ponownie impreza będzie połączona z koncertem kapeli Spoko Spoko.
#KULTURA
1
Sukces paraolimpijki z Lubawki (video)
Pochodząca z Lubawki Lucyna Kornobys na londyńskich Mistrzostwach Świata zdobyła 2 medale.
#AKTUALNOŚCI
1

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama