DO GÓRY
#reklama

Rywalizowali z tuzami


     
    Udostępnij

17 grudnia młodzi zawodnicy AMS „Mini Volley” Kamienna Góra wzięli udział w silnie obsadzonym Ogólnopolskim Turnieju Mini siatkówki w kategorii „dwójek” chłopców – Koniczynka Cup, który odbył się w Chrząstowicach.

W rozgrywkach wzięły udział 24 czołowe drużyny z całej Polski m. in. MOS Wola Warszawa, Wifama Łódź, JKS SMS Jastrzębie, SP 11 Kędzierzyn Koźle, KS Koniczyna Opole czy UKS Kinder Volleyball Wałbrzych. Nasze dwie pary po wielu stoczonych zaciętych bojach zajęły odpowiednio 11. i 20. miejsca.
Bezkonkurencyjny okazał się aktualny mistrz Polski w tej kategorii wiekowej – ekipa ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Kędzierzynie-Koźlu. Drugie miejsce zajął MKS Bzura Ozorków, a trzecie drużyna z Gliwic.
Mini Volley: Jakub Borkowski, Aleksander Kocoń, Eryk Nowak, Kacper Zawiłowicz, Wiktor Lorek. Trenerami byli Marcin Bieńkowski i Daniel Gontko.

Foto: Mini Volley

Grzech

Czytaj również

#reklama
Rok pełen inwestycji
Gmina Czarny Bór przeznaczy ponad 20 milionów złotych na rozwój w 2018 roku.
#AKTUALNOŚCI
0
Groził nożem, zabrał kasę
Nawet 12 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który jest podejrzany o rozbój. Zaatakował i okradł 39-latka w jego mieszkaniu.
#AKTUALNOŚCI
0
Potrzebny remont
Mieszkańcy Ciechanowic chcieliby, żeby na wiosnę samorząd postarał się o naprawę drogi we wsi. Chodzi o około 250 metrów trasy wiodącej do stacji kolejowej. – Droga jest bardzo zniszczona. Szczególnie zimą trudno się po niej poruszać – mówi Julian Polański (na zdjęciu), radny z Ciechanowic.
#AKTUALNOŚCI
1
Osiem kobiet
Teatr Norwida w Jeleniej Górze zaprasza na najnowszą inscenizację w repertuarze.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama