DO GÓRY
#reklama

Rywalizowali wokół skoczni (galeria)


     
    Udostępnij

W ostatnią niedzielę (10 września) odbyła się w Lubawce 23. edycja Międzynarodowych Otwartych Zawodów w Kolarstwie Górskim przy skoczni narciarskiej „Krucza Skała”. Swoje umiejętności mogły sprawdzić dzieci, zawodnicy bez i z licencją oraz seniorzy i mastersi.

W najmłodszej grupie (11-12 lat triumfowali) Natalia Grzegorzewska z Krosnowic i Paweł Wawrzyńczyk z KKW Superior Wrocław. W młodzikach (13-14 lat) bezkonkurencyjni okazali się – Hanna Fijałkowska z Wratislavii Wrocław i Filip Brzóska z UKS-u Nowa Ruda. Natomiast bez licencji triumfowali Wiktoria Hejman z Wałbrzycha i Maciej Bronowicki z Karoliny Jaworzyna Śląska. Druga była Marcelina Kondoł z MTB Lubawka. Całe podium w juniorach bez licencji zdobyli zawodnicy MTB Lubawka (Ernest Cebula, Marcin Kondoł i Mateusz Przemieniecki).
W zawodach elite wygrał dobrze Rafał Alchimowicz z Jeleniej Góry. W zawodach bez licencji trzecia wśród pań była Aleksandra Łabuda z Przedwojowa. Wygrała Marta Garnek z Dzierżoniowa. Młodszą grupę mastersów (30-39) zdominował Rafał Ignaczak z Wrocławia. Trzeci był Andrzej Cwenar ze Starej Białki, natomiast 5. lokatę wywalczył Bartłomiej Jochymek z Bukówki.
W starszej grupie (40 i więcej lat) bezkonkurencyjny okazał się Dariusz Młotek z Przyłęku, który wyprzedził Romana Pazgana (mieszkaniec Krzeszowa) z MTB Lubawka i Sławomira Hatlasia z Kamiennej Góry (na zdjęciu).
W kategorii rodzin wygrali – Marcelina, Małgorzata i Marek Kondołowie z Lubawki.
W zawodach dzieci zwycięstwa odniosły dwie sportsmenki z Lubawki – Aleksandra Kalińska i Monika Dmochowska.

Grzech

Czytaj również

#reklama
Wygrali faworyci (galeria)
W ostatnią sobotę na kortach w Lubawce odbył się kolejny turniej deblowy tenisa ziemnego o puchar im. Stanisława Wałendzisa. Imprezę po raz czwarty wygrali mieszkańcy Lubawki - Rafał i Mateusz Kuniejowie - zawodnicy miejscowego Lubawskiego Towarzystwa Tenisowego.
#SPORT
0
Barwy Emocji w Krynicy
Krynica to nie tylko XXVII Forum Ekonomiczne. W uzdrowisku w ubiegłą sobotę 9 września swoje prace zaprezentowała kamiennogórska malarka. W Centrum Kultury - Galeria Siedlisko odbył się wernisaż wystawy Bernadety Nowak.
#KULTURA
0
Medale filatelistów
W Gminnym Ośrodku Kultury w Czeremsze od 6 do 9 września odbywała się Młodzieżowa Wystawa Filatelistyczna „111 lat Wielkiej Magistrali Kolejowej Siedlce – Bołogoje”. Wśród wystawców byli przedstawiciele z Kamiennej Góry.
#AKTUALNOŚCI
0
Esacpe room w pałacu krzeszowskiego opata
Ciekawą atrakcję na Europejskie Dni Dziedzictwa przygotowała Miejska Biblioteka Publiczna w Świdnicy.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama