Rezerwy Lubina na kolanach (galeria)

W niedzielę, 4 listopada młodziczki Sudetów Kamienna Góra podejmowały w 2 rundzie ekipy Echo Twardogóra i UKPS II Lubin. Pierwszy mecz gospodynie przegrały 0:2, natomiast drugi wygrały w takim samym stosunku.

Pierwszy mecz Sudety grały w Echo Twardogóra. Niestety w pierwszym secie nasze siatkarki popełniły kilkanaście niewymuszonych błędów i doznały klęski 5:25.
Druga partia wyglądała zdecydowanie lepiej (1:1, 4:5). Poprawiło się przyjęcie piłki i nie marnowaliśmy serwisów (13:17,15:19,19:21). Ostatni punkt gościom podarowała Murawska (21:25).
Zawodniczki Sudetów przebudziły się w swoim drugim meczu z rezerwami Lubina. W końcu zaskoczyła zagrywka, w której punktowały – Karska, Tomaszewska i Lembowicz (5:3, 14:9, 18:9, 25:11).
Po dobrych akcjach Karskiej i Auksztulewicz kamiennogórzanki prowadziły 4:1 w drugim secie. Rywalki nie radziły sobie z naszą zagrywką i przewaga gospodyń rosła (14:7, 20:13). Następne punkty dołożyła z serwisów Tomaszewska (24:13). Przy wysokiej przewadze Sudetów nastąpiło pewne rozprężenie i goście ugrali kilka „oczek”(25:18).
W trzecim spotkaniu Echo Twardogóra łatwo wygrało 2:0 (25:7, 25:12) z Lubinem II.
Sudety: Auksztulewicz, Druciak – Okrzejska, Lembowicz, Burska, Karska, libero Bieńkowska, Ćwiklak/Tomaszewska, Lema, Murawska, Skrzydlewska, Kopaczewska.