Remis z wiceliderem (galeria)

W niedzielę po południu piłkarze Orła Lubawka sprowadzili na ziemię wicelidera wałbrzyskiej klasy O - Kryształ Stronie Śląskie, remisując 1:1. Gola dla gości zdobył Marcin Poświstajło. Honorowe trafienie dające remis wypracował Jacek Adamowicz.

Zawodnicy Orła zagrali bardzo odważnie Inie padli na kolana przed wiceliderem. Już w 2. minucie o milimetry pomylił się nieznacznie Meuszyński. W następnych atakach Adamowicz i Skrzypczak za słabo strzelali.
W 40. minucie Musiał miał idealną sytuację do strzelenia bramki, jednak przestrzelił w 100-procentowej sytuacji. Goście wyprowadzili zabójczy kontratak - Gruszka dwa razy bronił strzały rywali, ale skapitulował przy trzecim Marcina Poświstajło.
W 64.minucie Gruszka zatrzymał kapitalne uderzenie Nowika. Sześć minut później było 1:1. W końcu przebudził się Adamowicz i M. Błachut musiał sięgnąć do siatki. Pod koniec meczu piłkę meczową mieli goście, jednak Gruszka robinsonadą odbił futbolówkę zmierzającą do bramki.
Orzeł: Gruszka – Schabiński, Tama, Szyszka, Lużecki - Siwak (76' Walczak), Skrzypczak, Meuszyński (84' Gucwa), Wincza (58' Królak) - Adamowicz, Musiał.
Kryształ: M. Błachut - Nowik, Woś, P. Kowalewski, Majcher – Marcin Poświstajło, M. Kowalewski (86’ Niewiadomy), Haydon (75’ Bajrak), Mateusz Poświstajło - Sz. Błachut, Gumpert (86’ Kaziuk).

Czy wakacje w regionie uważasz za udane?
#ankieta

Trzy ciosy w końcówce (galeria)
W Czadrowie miejscowa Victoria podejmowała w potyczce ligowej – Amfibolit Leszczyniec. Piorunująca była końcówka boju, której miejscowi zadali trzy ciosy. Po 90 minutach było 4:1.