Rekord frekwencji (galeria)

W ostatnią sobotę Pisarzowice zostały opanowane przez miłośników badmintona, którzy przyjechali na 4. Yonex Bad-Pisarzowice. Impreza została przez organizatorów sprawnie przygotowana. Stoły uginały się od nagród, pucharów i medali.

Do Pisarzowic oprócz czołowych polskich zawodników pofatygowali się goście z Niemiec i Czech.
W kategorii kobiet triumfowała główna faworytka - Agata John z Poznania. Za jej plecami znalazły się Agnieszka Puzio z Kamiennej Góry i Monika Zawiłowicz z Czadrowa.
Pierwsze miejsce kategorii open wywalczył Michał Szymczak z Wrocławia (5. w MP elity w badmintonie), który w finale pokonał mieszkańca Szarocina – Łukasza Piśnicki (wielokrotny zwycięzca turniejów na Dolnym Śląsku i medalista akademickich MP). Trzecią lokatę wywalczył Sebastian Regeńczuk z Wrocławia.
Łukasz Musiał z Bolesławca zdobył tytuł w kategorii wesoły amator. Podium uzupełnili - Tadeusz Bartoszewicz i Tomasz Jagielski z Bolesławca.
Waldemar Gliszczyński z Krzeszowa (MP lekarzy) okazał się najlepszym seniorem w kategorii + 45. Duża niespodziankę sprawił trzeci w Pisarzowicach - Łukasz Mazur z Kamiennej Góry. Naszych medalistów rozdzielił tylko Arkadiusz Parma.
Wszystkim zawodnikom i kibicom swoje umiejętności zaprezentowali również najmłodsi adepci badmintona z pisarzowickiej szkółki.
Organizatorzy nie zapomnieli jak zwykle o bogato wyposażonym bufecie.

Jaka jest największa atrakcja turystyczna powiatu kamiennogórskiego?