DO GÓRY
#wszystko#AKTUALNOŚCI#KULTURA#SPORT#RÓŻNE

Przyjezdni wykorzystali szansę

#SPORT

W ostatnią niedzielę piłkarze Czarnych Przedwojów (na zdjęciu) i KS-u Łomnica spotkali się w pojedynku jeleniogórskiej klasy A. Przyjezdni wygrali łatwo 3:0 (1:0). Na dodatek stracili kontuzjowanego Dregana. Na dodatek czerwoną kartkę ujrzał Woś.

Najpierw piłka po uderzeniu głową Wojciecha Migacza trafiła w poprzeczkę, a w kolejnej okazji Szaciłło trącił futbolówkę po strzale Gądka – ta odbiła się od obramowania bramki i wyszła w pole. Przyjezdni nie złożyli broni i śmielej zaatakowali. Za pierwszym razem miejscowi powstrzymali rajd szybkiego Dregana, niestety za drugim Wasilewski przekroczył przepisy gry i arbiter użył gwizdka. Sam wykorzystał jedenastkę.
Przełomowa dla losów pojedynku była 50. minuta – kiedy 2 zawodników gości zderzyło się głowami. Krew pojawiła się na twarzy Wilczyńskiego, który musiał opuścić plac gry. Chwilę później Dregan padł w polu karnym Czarnych i na dodatek doznał poważnego urazu nogi. Jedenastkę wykorzystał Bytnar. Następnie Woś ujrzał dwie żółte kartki oraz czerwoną i przyjezdni musieli radzić sobie w 10-osobowym składzie. Jeszcze Kaszuba zdołał podnieść wynik na 3:0.
Czarni: Stepko - P. Migacz (15' Dawid Gucwa), Gądek, Pietrzykowski, Wasilewski – Kwaśniewski, Jaszczur, Sondej, Sroka (75’ Damian Gucwa) – W. Migacz, Kawerski.
KS: Szaciłło – Wojtarowicz, Bytnar, Habasiński (87' Makowski), Kaszuba – Podhorecki, Maran, Przywara, Sowa (89' Śliwiński) - Wilczyński (51' Krupa), Dregan (51' Woś).

Grzech

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.