DO GÓRY
#reklama

Przyjezdni się postawili (galeria)


     
    Udostępnij

Trenerzy obu ekip – Victorii Czadrów i Bobra Marciszów umówili się, że rozegrają trzy tercje po 30 minut. Pierwszą wygrali 1:0 przyjezdni, w drugiej lepsi byli gospodarze (0:1), a w trzeciej padł remis 1:1.

Niżej notowani goście z Marciszowa wysoko zawiesili poprzeczkę gospodarzom. Pierwszą bramkę dla przyjezdnych zdobył Marek Maćkowiak.
W 37. minucie Dębski pomylił się nieznacznie. Niewykorzystana sytuacja szybko się zemściła – Siwiński na raty dał remis gospodarzom.
Początek trzeciej tercji to udana interwencja Michała Maćkowiaka, który wybił piłkę z linii bramkowej.
W kontrataku zawodnik testowany Bobra przeszedł jak slalomowe tyczki 3 obrońców Victorii – położył na murawie Czepielewicza i przymierzył do bramki. Miejscowi doprowadzili do wyrównania po kapitalnym uderzeniu z dystansu Urbanowicza.
Victoria: Czepielewicz – T. Kiełbasa, Idek, Urbanowicz, Szymaniak – Morański, Bury, Czoch, zaw. testowany – Ł. Sochacki, Siwiński/M. Kiełbasa, zaw. testowany, Stochmal, Lech.
Bóbr: Pikus – Marek Maćkowiak, Michał Maćkowiak, Piotr Malik, Krzysztof Malik – Borowiak, Gryga, Wawrzyniak, Szmajda – zaw. testowany, Dębski.

Grzech

Czytaj również

#reklama
Dachowanie po pijanemu
Przed południem w niedzielę 18 lutego na drodze krajowej nr 5 w Dębrzniku dachował samochód. Pojazd prowadził 33-letni mieszkaniec gminy Kamienna Góra, który na zakręcie nie zapanował nad maszyną.
#AKTUALNOŚCI
0
Ekstremalna Droga Krzyżowa na Chełmiec
Parafianie z Kamiennej Góry wzięli udział w ekstremalnej drodze krzyżowej. Wierni zdobyli Chełmiec – szczyt z Korony Gór Polski. Na zboczach góry znajdują się stacje Drogi Krzyżowej Górniczego Trudu, na wierzchołku zaś – krzyż milenijny, jeden z najwyższych w kraju.
#RÓŻNE
0
Tydzień porad
W sądzie i prokuraturze odbywają się darmowe porady prawne. Od 19 do 23 lutego trwa 17. Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem.
#AKTUALNOŚCI
0
Na byle czym! (galeria)
Statki piratów i wikingów, złoty pociąg i ekspres polarny, a nawet czołg, antyczny rydwan i jaskiniowcy – ponad 20 załóg zameldowało się na starcie niedzielnej imprezy familijnej w ośrodku Góra Dzikowiec w Boguszowie-Gorcach. Zjazd na byle czym przyciągnął tłum ciekawskich.
#AKTUALNOŚCI
1

Komentarze

R Rynio 😂😀😂😂
2018-02-20 10:14
Brak dobrych zawodników którzy się wychowali w olimpia Kamienna Góra rocznik od 1985 do 1990

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama