Przyjezdni się postawili (galeria)

Trenerzy obu ekip – Victorii Czadrów i Bobra Marciszów umówili się, że rozegrają trzy tercje po 30 minut. Pierwszą wygrali 1:0 przyjezdni, w drugiej lepsi byli gospodarze (0:1), a w trzeciej padł remis 1:1.

Niżej notowani goście z Marciszowa wysoko zawiesili poprzeczkę gospodarzom. Pierwszą bramkę dla przyjezdnych zdobył Marek Maćkowiak.
W 37. minucie Dębski pomylił się nieznacznie. Niewykorzystana sytuacja szybko się zemściła – Siwiński na raty dał remis gospodarzom.
Początek trzeciej tercji to udana interwencja Michała Maćkowiaka, który wybił piłkę z linii bramkowej.
W kontrataku zawodnik testowany Bobra przeszedł jak slalomowe tyczki 3 obrońców Victorii – położył na murawie Czepielewicza i przymierzył do bramki. Miejscowi doprowadzili do wyrównania po kapitalnym uderzeniu z dystansu Urbanowicza.
Victoria: Czepielewicz – T. Kiełbasa, Idek, Urbanowicz, Szymaniak – Morański, Bury, Czoch, zaw. testowany – Ł. Sochacki, Siwiński/M. Kiełbasa, zaw. testowany, Stochmal, Lech.
Bóbr: Pikus – Marek Maćkowiak, Michał Maćkowiak, Piotr Malik, Krzysztof Malik – Borowiak, Gryga, Wawrzyniak, Szmajda – zaw. testowany, Dębski.