DO GÓRY
#reklama

Przyjadą medaliści MP


     
    Udostępnij

Otwarte zawody feederowe i Mistrzostwa Koła PZW Kamienna Góra „Miasto" w dyscyplinie gruntowej odbędą się 17 września na Zbiorniku zaporowym w Bukówce.

Ze względu na ograniczoną liczbę uczestników (45 zawodników) w zawodach mogą wziąć udział wyłącznie osoby, które potwierdzą swój udział telefonicznie, pod numerem telefonu 665-668-797, do dnia 14 września do godziny 20:00. Decyduje kolejność zgłoszeń. Swój udział w mistrzowskiej imprezie potwierdzili czołowi polscy wędkarze oraz redaktorzy największych branżowych magazynów.
W zmaganiach mogą wziąć udział zawodnicy, którzy mają opłacone składki na rok 2017. Osoby spoza okręgu jeleniogórskiego, których nie obowiązuje porozumienie międzyokręgowe zobowiązane są do uiszczenia stosownej jednodniowej opłaty uprawniającej do wędkowania. Zawody rozpoczną się o godzinie 10, a skończą o 15:00. Potem przewidziany jest poczęstunek i wręczenie nagród dla najlepszych.
Już od rana w niedzielę wszyscy wędkarze i zawodnicy wziąć udział w pokazie zanęt czy sprzętu wędkarskiego renomowanej firmy Mega Baits.


Organizatorzy

Czytaj również

#reklama
Symboliczne mandaty
Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska zdecydował, że Przedsiębiorstwu Produkcyjno-Rolnemu Sady Dolne, które uprawia pola w Czadrowie, należą się mandaty. To pokłosie głośnej w całej Polsce sprawy smrodu i plagi much, która wybuchła po tym, jak rolny gigant zwiózł hałdy obornika w pobliżu wsi.
#AKTUALNOŚCI
0
Bez prądu (11 września)
Zobacz, gdzie w nadchodzących dniach nie będzie prądu.
#RÓŻNE
0
Nocne hałasy
Stanisław Mazurkiewicz (na zdjęciu) mieszka na ulicy Kościuszki. Mówi, że w czasie letnich imprez organizowanych nad zalewem nie może zmrużyć oka. – Szyby drżą od maksymalnego nagłośnienia podczas dyskotek – mówi nasz Czytelnik. – Spać w takim hałasie się nie da!
#AKTUALNOŚCI
5
Turniej deblowy
Jutro (9 września) do godziny 9:00 można zapisywać się na korach w Lubawce do kolejnej edycji - Otwartego Turnieju Deblowego w Tenisie Ziemnym o Puchar Stanisława Wałendzisa.
#SPORT
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama