Pożyteczny sparing

W niedzielę w Czadrowie o godzinie 15:30 doszło do sparingowego meczu miejscowej Victorii z juniorami Olimpii Kamienna Góra. Mecz był wyrównany, a kamiennogórska młodzież pokazała, że potrafi grać w piłkę. Podopieczni Adama Blicharskiego wygrali potyczkę jedną bramką (3:2).

Pierwszą bramkę la gospodarzy zdobył Stefański w 2. minucie. Siedem minut później filmową kontrę juniorów na gola zamienił Cukier. W 40. minucie Stefański zagrał idealnie crossowe podanie przez pół boiska, niestety zawodnik testowany zmarnował wyśmienitą okazję bramkową.
Między 55 a 60. minutą dwie okazje wypracował Duda, jednak nie potrafił zmusić do kapitulacji Czepielewicza. W ostatnich dwóch kwadransach mecz się rozkręcił. W krótkim czasie kamiennogórzanie zdobyli 2 trafienia. Ich autorami zostali Oleksy i Wilczak. Miejscowi odpowiedzieli tylko golem Burego.
Victoria: Czepielewicz – Sochacki, Urbanowicz, Idek, Szymaniak – Czoch, Stefański, Bury, D. Morański – Stepko, zaw. testowany/P. Morański.
Olimpia: Barszczewski – Idek, Sobolewski, Wastag, Obidowski, – Cukier, Filip, Tobiasz, Wilczak – Greniuk, Guzik/Duda, Kwaśniewski, Młodziński, Oleksy.