DO GÓRY
#reklama

Pozostało tylko niecałe 300 miejsc


     
    Udostępnij

Mamy ważną wiadomość dla miłośników biegania, ponieważ dzisiaj mija (31lipca) termin tańszego wpisowego do 19. Półmaratonu w Wałbrzychu. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku krótszy dystans wygrał kamiennogórzanin Łukasz Kondratowicz (na pierwszym planie) z czasem 37:32. Najszybszy w półmaratonie był Biwot Wycliffe Kipkorir (1:06:54).

Od początku sierpnia za udział w półmaratonie będzie trzeba zapłacić 90 zł. Pozostało już tylko niecałe 300 miejsc do wypełnienia limitu. Chętni muszą się pospieszyć. Półmaraton ruszy 19 sierpnia o godz. 11, a zawodnicy mogą wystartować na dwóch dystansach 21 i 10,5 km. Do kogoś uśmiechnie się szczęście, ponieważ toyota Aygo czeka na jednego z uczestników.


Grzech

Czytaj również

#reklama
Kraszewski z hattrickiem
W ostatnią sobotę w Kamiennej Górze doszło do potyczki sparingowej dwóch Olimpii – kamiennogórskiej i kowarskiej. Drużyna gości ma zupełnie inny skład niż w IV lidze, natomiast gospodarze rozegrali dobry mecz.
#SPORT
0
Płacowa niewiadoma
Nadal nie jest jasne, ile pieniędzy za pracę w lipcu otrzyma burmistrz Krzysztof Świątek. To efekt zbojkotowania przez radnych w czerwcu uchwały regulującej jego płace. Rajcy nie posłuchali rozporządzenia Rady Ministrów.
#AKTUALNOŚCI
3
Pionier nowej nauki
Nauczyciel z Kamiennej Góry 130 lat temu opublikował dzieło, które jest cytowane po dziś. Jako pierwszy przyjrzał się naukowo... nazwom miejscowości. Był w tej dziedzinie pionierem, gdyż poważnie rozpatrywana onomastyka, bo tak się dziś nazywa tę gałąź językoznawstwa, rozwijała się dopiero po śmierci geografa z Landeshut.
#RÓŻNE
0
Jubileuszowy jarmark (galeria)
W sobotę 28 lipca na kamiennogórskim rynku odbyła się 201. edycja Jarmarku Staroci i Rękodzieła.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama