DO GÓRY
#reklama

Pozostało tylko 150 miejsc


     
    Udostępnij

Już niecałe 40 dni pozostał do 18. Toyota Półmaratonu Wałbrzych. W tej chwili organizatorom pozostało jedynie 150 numerów do pełnej puli – limitu 3000. Biegacze z naszego regionu mogą się jeszcze zapisać do biegu na 10,5 lub półmaratonu. Wszyscy, którzy dobiegną 20 sierpnia (niedziela) do mety wezmą udział w losowaniu toyoty aygo. Start nastąpi o godzinie 11:00.

W tym roku organizatorzy zmienili trasę. Nie będzie w półmaratonie 3 pętli tylko dwie po 10,5, natomiast krótszy bieg będzie miał dystans jednej pętli zamiast 7 km. Do końca lipca wpisowe wynosi 65 złotych. Od sierpnia będzie drożej. W tej edycji start nastąpi spod Ratusza.
Grzech

Czytaj również

#reklama
Parkowanie wciąż na zakazie
Dobiegają końca prace na ul. Skłodowskiej w Kamiennej Górze. Wciąż jednak w wyznaczonych godzinach obowiązuje przy niej zakaz parkowania!
#AKTUALNOŚCI
3
Tkackie i kupieckie detale (galeria)
Na odnowionej elewacji kamiennogórskiego Centrum Kultury można podziwiać ciekawe rzeźbiarskie dekoracje, nawiązujące do tradycji miasta oraz mitologii.
#RÓŻNE
0
Czytanie pod chmurką (galeria)
Miejska Biblioteka Publiczna w Kamiennej Górze zaprosiła najmłodszych czytelników na wakacyjną akcję.
#AKTUALNOŚCI
0
Kasa na Dzikowiec
Boguszów-Gorce otrzymał dofinansowanie na realizację projektu dotyczącego wykorzystania i udostępnienia zasobów przyrodniczych masywu Dzikowca i Lesistej Wielkiej
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama