DO GÓRY
#reklama

Powiatowe szachy


     
    Udostępnij

Jutro, 14 kwietnia (sobota) i pojutrze (15 kwietnia) Gminne i Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kamiennej Górze organizują mistrzostwa powiatu w szachach od godziny 10:00. Miejscem imprezy jest Centrum Kultury w Kamiennej Górze, ul. Ściegiennego 11 (stary stadion).

Organizatorzy zapraszają miłośników królewskiej gry z powiatu do rozgrywek w 8 kategoriach wiekowych: młodzicy, młodziczki, juniorzy młodsi, juniorki młodsze, juniorki, juniorzy, seniorzy i seniorki.
Pierwszego dnia zagra młodzież w kategoriach wiekowych – młodzik – junior, natomiast w niedzielę do rywalizacji o godzinie 10:00 przystąpią seniorzy i seniorki.
Zgłoszenia przyjmuje sędzia Wiesław Lipień - bezpośrednio przed turniejem. Mile widziane jest wcześniejsze zgłoszenia na adres e-mail: wielip@wp.pl lub telefonicznie 605403719 - Wiesław Lipień.


Grzech

Czytaj również

#reklama
Ekshumacje w Kamiennej Górze?
W związku z pracami, jakie prowadzi w sprawie obozu zagłady Gross-Rosen Instytut Pamięci Narodowej, pojawiły się głosy, że w Kamiennej Górze mogą się odbyć ekshumacje.
#AKTUALNOŚCI
0
Ścieżka a S3
Wciąż nie wiadomo, kto wybuduje ścieżkę rowerową w Kamiennej Górze. Miasto unieważniło poprzedni przetarg. Nasi Czytelnicy pytają nas jednak o inne ważne ustalenia w tej sprawie.
#AKTUALNOŚCI
4
Zaproponował pomoc a później okradł
Policjanci z Kamiennej Górze 10 kwietnia zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie kradzieży mieszkaniowej. Sprawca przywłaszczył sobie dużą sumę pieniędzy oraz biżuterii na szkodę 85-letniej kobiety.
#AKTUALNOŚCI
1
Inkubator w Czadrowie
Prawie milion złotych będzie kosztowało przystosowanie budynku świetlicy wiejskiej w Czadrowie na potrzeby działania tzw. inkubatora przedsiębiorczości. Gmina postanowiła założyć u siebie pionierską w powiecie instytucję. Właśnie został wyłoniony wykonawca robót.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama