DO GÓRY

Postawili się liderowi (galeria)


     
    Udostępnij

Trampkarze kamiennogórskiej Olimpii podejmowali na swoim boisku lidera z Bolesławca. Podopieczni Adama Nowaka przegrali minimalnie 0:1 (0:1).

Trampkarze Olimpii musieli sobie w potyczce z liderem radzić sobie bez bramkarza Strudzińskiego. Jego miejsce zajął bramkostrzelny zawodnik z pola - Plata. Pierwszy groźny kontratak przeprowadziła Olimpia, jednak strzał Cygala przy krótkim słupku obronił Mazur. Pod drugą bramką Plata okazał się szybszy od Patryk Pietrzaka. W rewanżu Nowak oddał strzał w pełnym biegu, ale w sam środek bramki - na posterunku był golkiper gości. Pięć minut później w sporym zamieszaniu podbramkowym Pietrzak przegrał pojedynek z bramkarzem. Po kwadransie Gorczyca sprawdził umiejętności Mazura. Niestety Patryk Pietrzak wykorzystał błąd naszej obrony i celnie przymierzył do bramki Olimpii – jak się później okazało był to jedyny gol spotkania. Kamiennogórzanie mogli zmienić wynik spotkania, lecz Cygal w dogodnej sytuacji uderzył zbyt anemicznie.
Po wznowieniu gry więcej czasu przy piłce byli goście, ale bardzo dobrze bronili się zawodnicy Olimpii. Oba zespoły mogły postarać się o bramki, lecz obaj bramkarze grali bez zarzutu. W Olimpii wyrównującego gola powinien zdobyć Cygal.
Olimpia trampkarze: Plata – Pietrzykowski, Burghardt, Nowak, Ferenc – Gorczyca, Kwiatkowski, Kiełbasa, Polewski – Pakiet,Cygal/Benhalima-Lisowska, Zieleń, Schabiński.


Grzech

Czytaj również

#reklama
Porażka dwoma golami (galeria)
W ostatnią sobotę młodziki Olimpii Kamiennej Góra już do przerwy przegrywali jedną bramką z rówieśnikami z Bolesławca. Honor miejscowych uratował Haponiuk. Po przerwie goście dołożyli 3 bramkę.
#SPORT
0
Szanowni Państwo, Mieszkańcy Kamiennej Góry!
4 listopada tłumnie odwiedziliście lokale wyborcze i powierzyliście mi rządy Kamienną Górą na następne 5 lat. To wielki zaszczyt, ale też ogromna odpowiedzialność, którą przez ten wybór na mnie nałożyliście. Nie uchylam się od niej. Zrobię wszystko, by godnie Was reprezentować i zrealizować obietnice wyborcze.
#AKTUALNOŚCI
20
Kino za Rogiem w Krzeszowie - listopad 2018 r.
Repertuar Kina za Rogiem przy Centrum Biblioteczno-Kulturalnym Gminy Kamienna Góra.
#KULTURA
0
Kino za Rogiem w Kowarach - listopad 2018 r.
Zapraszamy do miesięcznego repertuaru kina w Kowarach. Seanse dla dzieci i dorosłych.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama