Postawili się liderowi (galeria)

Trampkarze kamiennogórskiej Olimpii podejmowali na swoim boisku lidera z Bolesławca. Podopieczni Adama Nowaka przegrali minimalnie 0:1 (0:1).

Trampkarze Olimpii musieli sobie w potyczce z liderem radzić sobie bez bramkarza Strudzińskiego. Jego miejsce zajął bramkostrzelny zawodnik z pola - Plata. Pierwszy groźny kontratak przeprowadziła Olimpia, jednak strzał Cygala przy krótkim słupku obronił Mazur. Pod drugą bramką Plata okazał się szybszy od Patryk Pietrzaka. W rewanżu Nowak oddał strzał w pełnym biegu, ale w sam środek bramki - na posterunku był golkiper gości. Pięć minut później w sporym zamieszaniu podbramkowym Pietrzak przegrał pojedynek z bramkarzem. Po kwadransie Gorczyca sprawdził umiejętności Mazura. Niestety Patryk Pietrzak wykorzystał błąd naszej obrony i celnie przymierzył do bramki Olimpii – jak się później okazało był to jedyny gol spotkania. Kamiennogórzanie mogli zmienić wynik spotkania, lecz Cygal w dogodnej sytuacji uderzył zbyt anemicznie.
Po wznowieniu gry więcej czasu przy piłce byli goście, ale bardzo dobrze bronili się zawodnicy Olimpii. Oba zespoły mogły postarać się o bramki, lecz obaj bramkarze grali bez zarzutu. W Olimpii wyrównującego gola powinien zdobyć Cygal.
Olimpia trampkarze: Plata – Pietrzykowski, Burghardt, Nowak, Ferenc – Gorczyca, Kwiatkowski, Kiełbasa, Polewski – Pakiet,Cygal/Benhalima-Lisowska, Zieleń, Schabiński.

Porażka dwoma golami (galeria)
W ostatnią sobotę młodziki Olimpii Kamiennej Góra już do przerwy przegrywali jedną bramką z rówieśnikami z Bolesławca. Honor miejscowych uratował Haponiuk. Po przerwie goście dołożyli 3 bramkę.