DO GÓRY
#reklama

Porażki na inaugurację (galeria)


     
    Udostępnij

W niedzielę młodziczki kamiennogórskich Sudetów (na zdjęciu) wzięły udział w I turnieju ligowym w Nowej Rudzie. Ich rywalkami były zawodniczki gospodarzy - Salos Nowa Ruda i MKS Świdnica. Podopieczne Piotra Lemy przegrały oba spotkania po 0:2. Druga ekipa Salosa miała pauzę.

Pierwszy mecz w grupie D (27 ekip podzielono na 7 grup eliminacyjnych) zagrały Sudety z Salosem. Pierwsze piłki należały do kamiennogórzanek, które po kiwce Karskiej prowadziły 3:0. Niestety potem błędy w przyjęciu spowodowały, że gospodynie odskoczyła na bezpieczny dystans (20:12, 23:16). Sudety na krótko poderwały się do walki (24:18), jednak gospodynie nie dały sobie wydrzeć zwycięstwa 25:19.
Na początku drugiej partii była walka punkt za punkt (5:5). Po ataku Lembowicz i świetnych zagrywkach Karskiej kamiennogórzanki wyszły na prowadzenie kilkoma „oczkami” (9:5, 11:6). Potem były remisy (13:13,15:15). W końcówce seta więcej zimnej krwi zachowały miejscowe i wygrały 25:19.
W drugim pojedynku Sudety (kamiennogórzanki trenują od lutego 2018 roku) zagrały ze Świdnicą (cztery treningi w tygodniu). Rywalki to bardzo mocny zespół, który wypunktował Sudety 2:0 (25:11, 25:7).
W trzecim boju MKS pokonał 2:0 (25:19, 25:20) Salos.
Sudety: Auksztulewicz, Druciak, Lembowicz, Murawska, Lema, Karska, libero Bieńkowska/Tomaszewska, Okrzejska, Skrzydlewska.


Red

Czytaj również

#reklama
Upiór straszy w lesie?
Zgłosiło się do nas kilku Czytelników przerażonych tym, co spotkało ich podczas grzybobrania w lasach naszego powiatu. Wszyscy zgodnie twierdzą, że spotkali upiorną staruszkę. – Twierdziła, że ma w wózku dziecko, ale to była lalka bez oczu – mówi Tadeusz z Kamiennej Góry. – Z sympatycznej pani szybko zmieniła się w agresywną babę. Mówiła, że mnie znajdzie i nie da spokoju.
#AKTUALNOŚCI
10
Piwne święto w Łomnicy (galeria)
Pałac w Łomnicy zaprosił miłośników złotego trunku do wspólnej zabawy. W folwarku bawili się goście z całego Dolnego Śląska oraz z Niemiec.
#RÓŻNE
1
Platforma w budowie
Na Strażniczym Narożu ponad Chełmskiem Śląskim nadleśnictwo zleciło budowę punktu widokowego. Będzie można z niego podziwiać panoramy Lasockiego Grzbietu, Zaworów, Karkonoszy czy Gór Kruczych.
#RÓŻNE
1
Czarowanie dźwiękiem
Wokalno-instrumentalny duet uprzyjemnił niedzielny wieczór kamiennogórzanom. W Sali Witrażowej odbył się kolejny koncert zorganizowany przez Centrum Kultury.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama