Porażka z Kuźnią

Wczoraj piłkarze Olimpii Kamienna Góra podejmowali w pojedynku kontrolnym ekipę Kuźni Jawor. Rywale wygrali mecz sparingowy 2:0. Na listę strzelców wpisali się Emil Borek i Duda.

W pierwszej połowie walka toczyła się najczęściej od jednej do drugiej szesnastki, a groźnych strzały można było policzyć na palcach jednej ręki. Najlepszą zmarnował Grosiek.
Na początku drugiej odsłony Masiel groźnie przymierzył zza pola karnego. Następnie bramki dla gości zdobyli Emil Borek w 65. minucie i Duda w 70. Po naszej stronie wynik powinni zmienić – Kwaśniewski i Przemek Powiertowski, którzy jednak nie potrafili wykorzystać okazji sam na sam z Patrykiem Borkiem.

Olimpia: D. Powiertowski – Masiel, J. Zasada, Młodziński, K. Zasada – Hadala, Schabiński, Rosłan, P. Powiertowski- Sochacki, Wieczorek/Cisowski, Hołda, Kwaśniewski, P. Kraszewski, Sobierajski, Zarzecki.
Kuźnia: P. Borek – Gwiżdżał, Dunaj, Suchecki, Duda - E. Borek, Jarosz, Grosiek, Piec – Wiśniewski, Bober/Kurzelewski, Smyk, Janas, Grabarczyk, Dworakowski.

Bodypaintings w muzeum
Na dziedzińcu kamiennogórskiego Muzeum Tkactwa można już oglądać wystawę prac artysty bodypaintingu Thomasa Kasera, które uwiecznił fotograf Krzysztof Czarski.
0
Turystyczny wstyd
Przedstawiciel właściciela obiektu raz za razem zapewnia, że niebawem prace ruszą. – Od piątku (21 lipca) czekam na maila z USA w sprawie finansowania naszej inwestycji – przekonuje Paweł Gil, reprezentant firmy, która niemal 10 lat temu odkupiła od samorządu przejęty od PKP dworzec w Lubawce.
2
Beniaminek wznowił treningi
Futboliści Amfibolitu Leszczyniec (na zdjęciu) po 12 latach gry w jeleniogórskiej klasie B uzyskali awans z pierwszego miejsca do wyższej klasy rozgrywek.
4
Zagrają kadrowicze
W dniu (28lipca) dzisiejszym nie lada gratka czeka kibiców koszykówki, ponieważ w wałbrzyskim Aqua-Zdroju odbędzie się o godzinie 20:00 mecz koszykówki pomiędzy reprezentacją Biało-Czerwonych a Czechami.