DO GÓRY
#reklama

Porażka w pierwszym sparingu


     
    Udostępnij

W ostatnią sobotę piłkarze kamiennogórskiej Olimpii podejmowali w spotkaniu kontrolnym ekipę Zdroju Jedlina-Zdrój, uczestnika wałbrzyskiej klasy O. Niestety ten mecz wypadł gospodarzom bardzo słabo, ponieważ goście mieli dużo lepiej nastawione celowniki.

Obaj trenerzy - Adam Blicharski i Radosław Kwiatkowski umówili się, że potyczka zostanie rozegrana w trzech kwartach po 30 minut.
W pierwszych trzydziestu minutach rywale kamiennogórzan, zagrali zdecydowanie lepiej i bardzo skutecznie. Nasi piłkarze, grając bez kilku futbolistów: (D. Powiertowski, Cisowski, J. Zasada, K, Zasada, Filip, Guzik, T. Cukier) zagrali grubo poniżej oczekiwań. W drugiej i trzeciej tercji gra nieco się wyrównała. Hattrickiem w tym meczu popisał się zawodnik ze Zdroju - Paweł Kryska. Dwie bramki dla przeciwników dołożył Mateusz Kałwak, natomiast Trzepak skapitulował 2-krotnie po uderzeniach Sochackiego. Dwie dogodne okazje bramkowe zmarnowali dla miejscowych - Łukasz Kraszewski i Domin.
Przed Olimpią jeszcze wiele pracy. Ale to dopiero początek przygotowań i na dodatek sezon urlopowy. Miejmy nadzieję, że w następnych grach będzie dużo lepiej. Kolejną zawodnicy Adama Blicharskiego rozegrają z IV-ligową Olimpią Kowary.
Olimpia: Barszczewski - Młodziński, Topolski, Duda, P. Kraszewski - Rębacz, Stefański, Kwaśniewski, Sochacki, Ł. Kraszewski, Domin, P. Powiertowski.
Zdrój: Trzepak (wychowanek Olimpii Kamienna Góra) – Łukasz Samiec, Damian Samiec, Zasada, Trojak, Tłuścik, Lipiński (były piłkarz Olimpii Kamienna Góra i Skalnika Czarny Bór), Kałwak, Kryska, Wtulich, zawodnik testowany, zawodnik testowany.
Foto: Bogdan Adamus

Grzech

Czytaj również

#reklama
Przed nami jubileuszowy jarmark!
W najbliższą sobotę na kamiennogórskim rynku odbędzie się 201. jarmark staroci i rękodzieła. Impreza organizowana przez regionalistę Józefa Chęcia będzie miała wyjątkową oprawę. Na uczestników czekają nie tylko kramy, ale i konkurs oraz wystawa.
#AKTUALNOŚCI
0
Mapa zabytków
Między innymi Wałbrzych, Duszniki-Zdrój czy Chełmsko Śląskie znalazło się w gronie pierwszych lokalizacji oznaczonych na wyjątkowej mapie. Chodzi o projekt pod nazwą „Dolnośląska Mapa Zabytków Techniki”.
#RÓŻNE
0
Granie na Polanie
Rudawy Janowickie będą w najbliższy weekend rozbrzmiewały muzyką.
#KULTURA
0
Niebezpieczna Szkolna
Otrzymaliśmy kolejne informacje od naszych Czytelników w sprawie m.in. pogorszenia się bezpieczeństwa w okolicy szkoły podstawowej nr 2 w związku z uruchomieniem na dawnym boisku szkolnym oddziału Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Okazuje się, że powrót WORD-u do miasta nie wszystkich cieszy. A dokładnie nie cieszy jego kontrowersyjna lokalizacja.
#AKTUALNOŚCI
13

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama