DO GÓRY

Porażka kamiennogórzan


     
    Udostępnij

Seniorzy kamiennogórskiej Olimpii wybrali się dzisiaj na mecz ligowy do Giebułtowa. Niestety miejscowe Sudety w drugiej odsłonie strzeliły dwa gole, którymi autorami byli Kurek i Tyszkowski.

Pierwsza połowa przebiegała przy lekkiej przewadze miejscowych, jednak strzałów w światło bramki było jak na lekarstwo.
Rywale pierwszą bramkę zdobyli po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Jej autorem był Kurek w 70. minucie. Podopieczni Łukasza Kraszewskiego nie mieli już nic do stracenia i ruszyli do ataku. Nasi futboliści mieli dwie piłki meczowe, niestety Guzikowi i Sochackiemu zabrakło precyzji. To się zemściło. W ostatniej akcji meczu wynik na 2:0 podniósł dla gospodarzy - Tyszkowski.
Sudety: Michno – Krzesiński (55’ Turek), Andruchów, Mockało, B. Szczęsny - Kurek, Szajwaj (65’ Taran), Chlabicz, Kurianowicz -Schonung, Ciastek (80’ Tyszkowski).
Olimpia: D. Powiertowski – Ł. Kraszewski, Duda, Młodziński, Zasada – Hadała (65’ P. Kraszewski), Topolski, Kwaśniewski, Filip – P. Powiertowski (75’ Guzik), Sochacki.

Grzech

Czytaj również

#reklama
Remonty, turnieje i nie tylko - dzieje się na zamkach w regionie!
Dolny Śląsk, a szczególnie południe województwa to zagłębie zamków i pałaców. Przed wiekami tętniły życiem (i tym dworskim i wojennym, ale i naukowym!), potem było nieco gorzej. Teraz znów wracają do łask. W tym roku dzieje się bardzo dużo ciekawych rzeczy w naszych twierdzach. Garść wieści z Grodna, Książa, Świn, Niestytna, Cisów oraz Lenna.
#KULTURA
2
Gdzie powstanie łącznik?
Kamienna Góra chce nowej drogi do Wałbrzycha.
#AKTUALNOŚCI
0
Barszczewski obronił jedenastkę
Dzisiaj juniorzy Olimpii Kamienna Góra (na zdjęciu) i Łużyc z Lubania stworzyli dobre widowisko piłkarskie. Podopieczni Adama Blicharskiego wygrali 3:1 (1:1). W 71. minucie Barszczewski obronił rzut karny, broniąc uderzenie Kuśmierza.
#SPORT
0
Debata o kopalni (galeria)
Wczoraj (piątek) po południu w świetlicy w Okrzeszynie zebrali się mieszkańcy Uniemyśla i Okrzeszyna. Dyskutowali o problemach związanych z uruchomieniem kopalni porfiru.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama