Porażka gospodarzy

Piłkarze Orła Mysłakowice w rundzie wiosennej na razie spokojnie gromadzili punkty, niestety w ostatnią niedzielę musieli uznać wyższość zespołu Piasta Bolków, ulegając 0:3 (0:1) w potyczce jeleniogórskiej klasy A.

W pierwszej połowie gola dla miejscowych powinien zdobyć Radzik, ale niewykorzystana okazja się zemściła. Palimąka zagrał do Szymańskiego – golkiper gospodarzy złapał futbolówkę w rękawice, natomiast sędzia Bancewicz podyktował rzut wolny pośredni dla gości. Ze stałego fragmentu gry przymierzył doświadczony Prorok w 33. minucie.
Druga połowa była w miarę wyrównana do 66. minuty, kiedy bramkarz gospodarzy przekroczył przepisy poza polem karnym i arbiter nie miał innego wyjścia jak pokazać winowajcy czerwony kartonik. Pomiędzy słupkami stanął Klec, jednak Stępień technicznym strzałem z rzutu wolnego umieścił piłkę w siatce miejscowych. Zawodnicy Piasta dobili miejscowych w 87. minucie. Autorem trzeciego gola był Mularczyk. Po wygranej ekipa Piasta plasuje się na 4. pozycji z dorobkiem 33. pkt, natomiast Orzeł jest 8. (20 „oczek”). Liderem jest Halniak Miłków, który zgromadził w 16 pojedynkach aż 43 pkt.
Orzeł: Szymański - Amborski, Kafel, Łukomski, Palimąka - Pasha (68' Klec), Pożoga, Radzik, Szczepkowicz (80' Borek) - M. Zieliński (61' Konieczny), D. Zieliński (69' Klempouz).
Piast: Karbowiak - Błoński (80' Mularczyk), D. Czyżycki, S. Czyżycki, Korendał - Prorok, Stępień (84' Górski), Szczepański, Szymkowiak (83' Rajczewski) - Urbaniak (60' Szemberski), Wrona (79' Kmiecik).

Kto zaopiekuje się Twoim dzieckiem w wakacje?