DO GÓRY

Porażka gospodarzy (galeria)


     
    Udostępnij

W ostatnią sobotę młodziki kamiennogórskiej Olimpii rozegrali pojedynek jeleniogórskiej klasy okręgowej rówieśnikami ze Zgorzelca. Drużyna Nysy wygrała po zaciętym boju 3:2 (2:2).

Pierwszą bramkę w spotkaniu młodzików zdobyli goście. W 7. minucie błąd komunikacji pomiędzy bramkarzem stoperem Olimpii wykorzystał Szewczyk. Odpowiedź gospodarzy była natychmiastowa. Pięknego gola główką strzelił Czubaj. W 23. minucie kamiennogórzanie wyprowadzili filmową kontrę. Piłka szła jak po sznurku w trójkącie: Czubaj – Haponiuk - Wudniak. Ten ostatni huknął nie do obrony pod poprzeczkę. Tylko minutę czekali przyjezdni na remis. Ponownie kiks jednego z naszych obrońców wykorzystał z premedytacją Szewczyk.
Niestety w 58. minucie zespół ze Zgorzelca dobił kamiennogórzan.
Olimpia: Morański – Pakiet, Ferenc, Gliszczyński, Chlipała – Wudniak, Czubaj, Haponiuk, D. Grzyb/T. Grzyb, Nowak, Zaucha, Czyż, Baran, Wasik.


Grzech

Czytaj również

#reklama
Farben Lehre i Sufit
W ostatnią sobotę, 7 kwietnia w mieroszowskim Pubie Pod Zielonym Kotem odbył się koncert dwóch punkowych kapel – Sufit i Farben Lehre.
#KULTURA
0
Wieża na rezerwie
Mieszkańcy powiatu kamiennogórskiego i miłośnicy Rudaw Janowickich z utęsknieniem czekają na budowę wieży widokowej na Wielkiej Kopie koło Raszowa. Zanosi się na to, że trzeba się będzie uzbroić w cierpliwość.
#AKTUALNOŚCI
1
Serwetkowy konkurs
Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze zaprasza wszystkich zajmujących się szydełkowaniem, haftem, koronką, tkactwem lub innymi technikami włókienniczymi do udziału w konkursie na ręcznie wykonaną serwetkę.
#KULTURA
0
Witków znów poza finałem
Poznaliśmy nominowanych w konkursie Zabytek Zadbany. Niestety jury nie zakwalifikowało do finałowej listy kościoła w Witkowie.
#RÓŻNE
0

Komentarze

CzadrówGol
2018-04-11 00:38
Dla Kibiców skrót z meczu : https://www.youtube.com/watch?v=X77d689UxIY

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama