Porażka dwoma golami (galeria)

W ostatnią sobotę młodziki Olimpii Kamiennej Góra już do przerwy przegrywali jedną bramką z rówieśnikami z Bolesławca. Honor miejscowych uratował Haponiuk. Po przerwie goście dołożyli 3 bramkę.

Mecz młodzików toczył się cały czas przewadze gości, którzy rozciągali grę skrzydłami i co chwila w sporych opałach był Morański. Niestety przyjezdni w pierwszej odsłonie uzyskali dwa trafienia. Odpowiedź Olimpii była natychmiastowa. Na listę strzelców wpisał się Haponiuk. Tuż przed końcem inauguracyjnej połowy Kubacki pomylił się o centymetry.
W drugiej części gry nic się nie zmieniło. Ekipa z Bolesławca nadawała ton walce. Bardzo blisko zmiany wyniku byli: Mielnik i Igor Wójcik. Niestety wynik na 1:3 podniósł uderzeniem głową po rzucie rożnym wysoki Mielnik. Dla gospodarzy jeden z kontrataków zmarnował Haponiuk.
Olimpia młodziki: Morański – Padoł, Buława, Wasik, Baran, Chlipała, Kubacki, Kisiel, Rusiecki, Haponiuk, Schabiński, Zaucha, Gwoździewicz, Rozmus, Kocuń.

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Kamiennej Góry!
4 listopada tłumnie odwiedziliście lokale wyborcze i powierzyliście mi rządy Kamienną Górą na następne 5 lat. To wielki zaszczyt, ale też ogromna odpowiedzialność, którą przez ten wybór na mnie nałożyliście. Nie uchylam się od niej. Zrobię wszystko, by godnie Was reprezentować i zrealizować obietnice wyborcze.