DO GÓRY
#reklama

Ponownie lepszy KS


     
    Udostępnij

W ostatnią niedzielę w starciu jeleniogórskiej klasy A, miejscowy KS gościł lokalnego rywala- Orła Mysłakowice. Gospodarze wygrali 3:1, chociaż do przerwy był remis 1:1.

Po 12. minutach niedzielnej gry z prowadzenia cieszyli się miejscowi – autorem gola był Damian Klimek, który skorzystał z asysty Podhorodeckiego. Trzynaście minut później po starciu Palimąki z Podhorodeckim – ten pierwszy karetką został odtransportowany do szpitala. Pod koniec pierwszej części gry do remisu doprowadził nieoczekiwanie Wawrzyniak.
Bardzo szyb kopo zmianie stron szczęście dopisało gospodarzom. Zieliński w szesnastce przekroczył przepisy gry na Kaszubie i sędzia Dariusz Czechowskie nie miał innego wyjścia jak odgwizdać rzut karny. Do wykonania jedenastki podszedł sam poszkodowany i „oszukał” Szymańskiego. W 60. minucie arbiter po raz drugi użył gwizdka. Ręką zagrał jeden z obrońców gości. Do siatki celnie z „wapna” przymierzył Kaszuba. Dziesięć minut później za drugą żółtą kartkę boisko musiał opuścić - strzelec trzeciego gola dla gospodarzy. Przyjezdni starali się jak mogli o zmianę rezultatu, jednak miejscowi dzielnie się bronili.
Po tym zwycięstwie ekipa z Łomnicy wskoczyła na fotel lidera z kompletem 6 „oczek”, natomiast Orzeł plasuje się na miejscu 7 (3 pkt).
KS: Szaciłło - Dawid Klimek, Sowa, Maran (46' Wilczyński), Damian Klimek - Aleksiejew, Kaszuba (89' Liniewicz), Krupa, Podhorodecki (85' Marek) - Ślusarczyk, Woś (80' Habasiński).
Orzeł: Szymański - Palimąka (25' Szpak), Wawrzyniak, Szkudlarek, Amborski (70' Pasha) - Błaszczyk, Kafel, Łukomski, Miro-Figueras (52' Klempouz) - Ociepa (70' Radzik), Zieliński (52' Kędzierski).Grzech

Czytaj również

#reklama
Czesi świętują kolejową rocznicę
U naszych południowych sąsiadów, w partnerskim Trutnovie odbędzie się w weekend ciekawa impreza. W sobotę 9 września z okazji Europejskich Dni Dziedzictwa będą przewozy pociągiem specjalnym.
#RÓŻNE
0
Historyczne znalezisko w Grzędach
Ciekawa pamiątka po dawnych mieszkańcach wsi pod Czarnym Borem.
#AKTUALNOŚCI
0
Na co do kina? (8-14 września)
Zapraszamy do naszego cotygodniowego poradnika kinomana. Kina w: Jeleniej Górze, Wałbrzychu, Krzeszowie i Sokołowsku.
#KULTURA
0
Dyżury radnych - wrzesień 2017 r.
Radni czekają na mieszkańców.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama