DO GÓRY
#reklama

Polska uległa Europie


     
    Udostępnij

W dniach 3-9 grudnia w hali OSiR w Boguszowie-Gorcach 1 odbywało się międzynarodowe zgrupowanie Euro Camp w zapasach kobiet, którego zwieńczeniem był mecz Polska – reszta Europy (na zdjęciu). Gospodynie były gościnne i przegrały 7:11. Jeden punkt wywalczyła dla Polski Julia Molińska z Herosa Czarny Bór.

Przez cały tydzień na trzech matach trenowało 120 zapaśniczek z całej Europy oraz reprezentacje Polski juniorek oraz juniorek młodszych.
W środę 6 grudnia został rozegrany drużynowy mecz międzynarodowy - Polska - reszta Europy. Punkty dla Polski zdobyły juniorki - Amanda Tomczyk, Dominika Kulwicka i Magdalena Kisielińska, natomiast w kategorii juniorek młodszych: Monika Klepuszewska, Aleksandra Skudlara, Julia Molińska oraz Patrycja Pochowska.


Grzech

Czytaj również

#reklama
Polsko-czeski jarmark (galeria)
Mnóstwo straganów, wizyta świętego Mikołaja i uroczysta iluminacja – tak w skrócie rozpoczął się Jarmark Bożonarodzeniowy na kamiennogórskim rynku.
#AKTUALNOŚCI
0
Podpiszą deklarację
Pod koniec października w Kamiennej Górze samorządowcy z południa Dolnego Śląska obradowali w sprawie podjęcia tzw. Deklaracji Sudeckiej. Dokument ma zostać oficjalnie podpisany już 11 grudnia. Czy stanie się zaczątkiem ważnych zmian dla naszego regionu?
#RÓŻNE
0
Złodziej narzędzi i prądu
Mieszkaniec powiatu kamiennogórskiego usłyszał zarzuty kradzieży sprzętu oraz nielegalnego poboru prądu elektrycznego.
#AKTUALNOŚCI
0
Świąteczne pomaganie (galeria)
W weekend 9-10 grudnia po raz kolejny swoje magazyny otworzyła akcja Szlachetna Paczka. Także kamiennogórscy wolontariusze pomogli potrzebującym. Paczki o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych trafiły do ponad 20 rodzin w mieście i okolicy.
#AKTUALNOŚCI
2

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama