DO GÓRY
#reklama

Pojedynek dla gości (galeria)


     
    Udostępnij

Wyjątkowo sobotni mecz trampkarzy pomiędzy Olimpią, a Łużycami Lubań Śląski nie odbył się na boisku przy ul. Słowackiego w Kamiennej Górze. Goście byli lepszą drużyną i wygrali 4:1 (1:0).

Przyjezdni już od pierwszych minut zepchali gospodarzy na ich połowę i kilka razy w sporych opałach był Chodkowski. Najpierw Pietroński przestrzelił, a po chwili Jakubczyk uderzył koło słupka. Po dziesięciu minutach Bakalarz sprawdził czujność bramkarza Olimpii. Niestety następny kontratak gości zakończył się golem. Po stronie Olimpii można odnotować uderzenia Skocznia i Wińczy. Najprzytomniej w polu karnym zachował się Jakubczyk i przy krótkim słupku wpakował piłkę do naszej bramki.
W drugiej odsłonie na chwilę radość kamiennogórzanom przywrócił Plata, który pokonał Schaba. Niestety po tym golu przebudzili się przyjezdni, którzy jeszcze 3 razy trafili do bramki Chodkowskiego.
Olimpia: Chodkowski – Skoczeń, Kraszewski, Pietrzykowski, Gorczyca – Dytko, Macowski, Plata, – Nowak, Wińcza/ Burghardt, Cygal.
Łużyce: Schab – Czurak, Jakubczyk, Orzechowski, Kowalczyk – Bakalarz, Furmański, Maciąg, Mańkowski – Król, Pietroński/Kamiński, Mazur, Strychniacz.

Grzech

Czytaj również

#reklama
Kino za Rogiem w Krzeszowie - listopad 2017 r.
Repertuar Kina za Rogiem przy Centrum Biblioteczno-Kulturalnym Gminy Kamienna Góra.
#KULTURA
0
Tory do rozbiórki
Jest przetarg na likwidację infrastruktury kolejowej na trasie do Krzeszowa.
#AKTUALNOŚCI
0
Bez prądu (30-31 października)
Zobacz, gdzie w nadchodzących dniach nie będzie prądu.
#RÓŻNE
0
Hattrick Haponiuka (galeria)
Dzisiaj młodziki kamiennogórskiej Olimpii (na zdjęciu) zaskoczyły swoich wyżej notowanych rywali z lubańskich Łużyc, wygrywając po pasjonującym pojedynku 4:3 (1:1). Trzy gole zdobył Haponiuk, a czwartego dołożył Czubaj.
#SPORT
1

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama