DO GÓRY
#reklama

Pojadą w Czarnym Borze


     
    Udostępnij

Przed miłośnikami kolarstwa górskiego kolejna odsłona Ligi MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej. Piąta edycja odbędzie się w najbliższą sobotę 12 sierpnia na trasach rowerowych w Czarnym Borze.

Wyścigi będą rozgrywane dla zawodników i zawodniczek w wieku od 2 do 14 lat - startujących m.in. w następujących kategoriach: młodzik, żak oraz szkrabach i krasnalach.
W dniu zawodów biuro mieszczące się na Stadionie Sportowym w Czarnym Borze przy ul. Kamiennogórskiej będzie przyjmowało zapisy od godziny 9:00. Organizatorem Ligi MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej jest Centrum Aqua-Zdrój w Wałbrzychu, natomiast V edycję wyścigu przeprowadzi Gmina Czarny Bór. Organizatorzy zapraszają wszystkich młodych cyklistów do wzięcia udziału w wymagającym wyścigu.


Grzech

Czytaj również

#reklama
Nasz człowiek na Wimbledonie
Wimbledon to trzeci w sezonie tenisowy turniej wielkoszlemowy, który odbył się w tym roku w dniach 3 –16 lipca. Tradycyjnie na trawiastych kortach w Londynie - była to już 131. edycja rozgrywek. Zmagania najlepszych tenisistów świata z bliska i zza kulis oklaskiwał i oglądał urodzony w Kamiennej Górze - Michał Buczek.
#SPORT
0
Kamienna Góra triatlonem stoi
W sobotę (5 sierpnia) rozegrano jubileuszowy V Triatlon Mezimesti – Mieroszów. Zawodnicy pływali po czeskiej stronie, a pozostałe dwie konkurencje odbyły się po polskiej stronie. W konkurencjach open – troje zawodników z Kamiennej Góry stanęło na podium.
#SPORT
0
Uwaga! Burze z gradem
Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu wydało ostrzeżenie o niebezpiecznych burzach, jakie dzisiejszego wieczora i nocy (10 sierpnia) mogą wystąpić na naszym terenie.
#AKTUALNOŚCI
0
Napad w biały dzień
Napastnik pojawił się w sklepie tuż po otwarciu. – Udawał klienta, który chce się rozejrzeć – mówią właściciele sklepu jubilersko-zegarmistrzowskiego przy Karola Miarki w Kamiennej Górze. Nagle uderzył pięścią w szklaną gablotę, chwycił z niej dwie tacki z biżuterią i wybiegł, nim ktoś zdążył go zatrzymać.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama