DO GÓRY
#reklama

Podzielili się zwycięstwami


     
    Udostępnij

Dzisiaj w sali sportowej ZSZiO w Kamiennej Górze odbyły się powiatowe zawody w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców ze szkół ponadgimnazjalnych.

W pierwszej kategorii triumfowały siatkarki gospodarzy(na zdjęciu), które pokonały 3:1 (25:13, 17:25, 25:23, 25:21) ekipę ZSO z Kamiennej Góry, natomiast w pojedynku chłopców kamiennogórski ogólniak wziął rewanż, wygrywając 3:0 (25:20, 25:21, 25:21) z drużyną ZSZiO. Zawody półfinałowe dziewcząt jak i chłopców zostaną rozegrane w Kamiennej Górze w dniach 12 i 13 grudnia.
ZSZiO: Dobrzańska, Cyrek, Sabat, Bil, Kożuch. Lewandowska, libero Kwaśniewska, Ewy, Pinczer, Baran, Krajewska, Wiewióra. Opiekun: Piotr Lema.
ZSO: Sowiński, Trzepak, Pazgan, Żuk, Duras, Druciak, Nowotny, Zioła, libero Zasada. Opiekun Krzysztof Pawlikowski

Foto: ZSZiO
Grzech

Czytaj również

#reklama
Podpiszą deklarację
Pod koniec października w Kamiennej Górze samorządowcy z południa Dolnego Śląska obradowali w sprawie podjęcia tzw. Deklaracji Sudeckiej. Dokument ma zostać oficjalnie podpisany już 11 grudnia. Czy stanie się zaczątkiem ważnych zmian dla naszego regionu?
#RÓŻNE
0
Złodziej narzędzi i prądu
Mieszkaniec powiatu kamiennogórskiego usłyszał zarzuty kradzieży sprzętu oraz nielegalnego poboru prądu elektrycznego.
#AKTUALNOŚCI
0
Swap party
Centrum Biblioteczno-Kulturalne w Pisarzowicach wspólnie z Daviną Reeves, mieszkanką gminy Kamienna Góra i miss Nowego Jorku, zapraszają na ciekawą imprezę.
#RÓŻNE
0
Wstrzymają rozbiórkę?
Ponad 70 różnego rodzaju stowarzyszeń, towarzystw, związków oraz samorządów wystąpiło do Sejmowej oraz Senackiej Komisji Infrastruktury pilne o podjęcie memorandum w sprawie likwidacji tras kolejowych w kraju.
#AKTUALNOŚCI
2

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama