DO GÓRY
#reklama

Po trzy gole w każdej połowie


     
    Udostępnij

Ostre strzelanie urządzili sobie w Sędzisławiu piłkarze Pub Gola, którzy pokonali po jednostronnym pojedynku 6:0 (3:0) - miejscowy Lesk.

Worek z golami rozwiązał doświadczony Kazimierz Hamowski już w 10. minucie. Następna akcja jeleniogórzan zakończyła się 2 trafieniem. Autorem bramki był Smolak. Trzecią bramkę zdobył Dziedzic w 37. minucie.
W 53. minucie sędzia Maciej Rybkiewicz podyktował rzut karny dla jeleniogórzan i ukarał drugą żółtą kartką Michałczaka. Obrońca Lesku pierwszą otrzymał dwie minuty wcześniej za faul na Walczaku. Jedenastkę zmarnował debiutujący w Pub Golu Jurczyk, ale ofiarną dobitką sytuację uratował K. Hamowski w 53. minucie. Przyjezdni uzyskali jeszcze w tej połowie dwie bramki. Do notesu trenera wpisali się Dziedzic i Kazimierz Hamowski.
Lesk: Oron – Górecki, Rachwalski (46' Kielar), Otocki, Michałczak – Niepsuj, Kaczmarczyk (85' Samulewski), Dulak, Długosz (46' Homoncik) - Bartków, Główczyk (75' Urbański).
Pub Gol: Jarosz - Jurczyk, Dziedzic, Głowik, K. Hamowski - Walczak (65' Baranowicz), Gawroński, P. Hamowski, Smolak (46' Bałkun) - Pawlikowski, Rudy.

Grzech

Czytaj również

#reklama
Rowerem czy koleją?
Gmina wiejska Kamienna Góra w końcu wyłoniła wykonawcę odcinka ścieżki rowerowej. Drogi fizycznie jeszcze nie ma, a niektórzy już marzą o kolejnych. Też kosztem starej linii, tym razem do Ogorzelca. Tymczasem mieszkańcy tej wsi chcą, by kolejarze przywrócili tu ruch pociągów. To mogłoby ich wyrwać z sytuacji komunikacyjnego wykluczenia.
#AKTUALNOŚCI
5
Kura, Toperz i Język Polski zapraszają do teatru!
Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu w najbliższą sobotę (19 maja) o 17:00 zaprasza na ostatnią premierę tego sezonu. „Chodź na słówko”, czyli na wesoło o języku polskim, reżyseruje Jerzy Jan Połoński.
#KULTURA
0
Filharmonicy w sakralnej przestrzeni
Filharmonia Sudecka zaprasza na kolejny koncert.
#KULTURA
0
Park się zmienia
Trwają prace w zabytkowym parku przy ruinach Kreppelhofu w Kamiennej Górze. Nowe oblicze ma już Aleja Dębowa. To efekt zaleceń konserwatora.
#AKTUALNOŚCI
1

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama