Plata dał remis (galeria)

Trampkarze Olimpii Kamienna Góra zremisowali 1:1 (0:1) po 70 minutach gry z zespołem Nysy Zgorzelec. Podopiecznym Adama Nowaka punkt w drugiej połowie zapewnił Plata.

W potyczce trampkarzy pierwsi do naszej siatki trafili zawodnicy Nysy. Z błędu obrony miejscowych skorzystał z premedytacją Fidoruk. Pod drugą bramką na wiwat uderzył Zwolski. W 20. minucie Wiktor strzelił, ale 2 metry obok słupka. W rewanżu atakowali kamiennogórzanie, niestety słaba była skuteczność – Winczy i Zwolskiego.
W drugiej odsłonie zawodnicy Olimpii wszystko postawili na jedną kartę i udało się zdobyć punkt. Celnie do siatki gości przymierzył Plata.

Olimpia: Chodkowski – Skoczeń, Plata, Burghardt, Macowski – Żyniewski, Wincza, Gorczyca, Nowak – Dytko, Trzebiński/Cygal, Zwolski, Mszański, Podobiński.

Czy wakacje w regionie uważasz za udane?
#ankieta

Porażka gospodarzy (galeria)
W ostatnią sobotę młodziki kamiennogórskiej Olimpii rozegrali pojedynek jeleniogórskiej klasy okręgowej rówieśnikami ze Zgorzelca. Drużyna Nysy wygrała po zaciętym boju 3:2 (2:2).