DO GÓRY

Plata dał remis (galeria)


     
    Udostępnij

Trampkarze Olimpii Kamienna Góra zremisowali 1:1 (0:1) po 70 minutach gry z zespołem Nysy Zgorzelec. Podopiecznym Adama Nowaka punkt w drugiej połowie zapewnił Plata.

W potyczce trampkarzy pierwsi do naszej siatki trafili zawodnicy Nysy. Z błędu obrony miejscowych skorzystał z premedytacją Fidoruk. Pod drugą bramką na wiwat uderzył Zwolski. W 20. minucie Wiktor strzelił, ale 2 metry obok słupka. W rewanżu atakowali kamiennogórzanie, niestety słaba była skuteczność – Winczy i Zwolskiego.
W drugiej odsłonie zawodnicy Olimpii wszystko postawili na jedną kartę i udało się zdobyć punkt. Celnie do siatki gości przymierzył Plata.

Olimpia: Chodkowski – Skoczeń, Plata, Burghardt, Macowski – Żyniewski, Wincza, Gorczyca, Nowak – Dytko, Trzebiński/Cygal, Zwolski, Mszański, Podobiński.

Grzech

Czytaj również

#reklama
Porażka gospodarzy (galeria)
W ostatnią sobotę młodziki kamiennogórskiej Olimpii rozegrali pojedynek jeleniogórskiej klasy okręgowej rówieśnikami ze Zgorzelca. Drużyna Nysy wygrała po zaciętym boju 3:2 (2:2).
#SPORT
1
Farben Lehre i Sufit
W ostatnią sobotę, 7 kwietnia w mieroszowskim Pubie Pod Zielonym Kotem odbył się koncert dwóch punkowych kapel – Sufit i Farben Lehre.
#KULTURA
0
Wieża na rezerwie
Mieszkańcy powiatu kamiennogórskiego i miłośnicy Rudaw Janowickich z utęsknieniem czekają na budowę wieży widokowej na Wielkiej Kopie koło Raszowa. Zanosi się na to, że trzeba się będzie uzbroić w cierpliwość.
#AKTUALNOŚCI
1
Serwetkowy konkurs
Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze zaprasza wszystkich zajmujących się szydełkowaniem, haftem, koronką, tkactwem lub innymi technikami włókienniczymi do udziału w konkursie na ręcznie wykonaną serwetkę.
#KULTURA
0

Komentarze

...
2018-04-10 21:11
Brawo Fabian✋

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama