DO GÓRY
#reklama

Piśnicki triumfował we Wrocławiu


     
    Udostępnij

W ostatnią sobotę, 6 stycznia w Centrum Sportowym Hasta La Vista we Wrocławiu odbył się turniej deblowy z okazji Święta Trzech Króli. Wystąpiło w imprezie aż 19 par. Pierwsze miejsce zajęli pochodzący z Szarocina – Łukasz Piśnicki wraz z Arturem Ciesielskim z Sobótki.

Łukasz Piśnicki i Artur Ciesielski wystąpili w grupie 3 i pokonali wszystkie duety. Kolejno ograli: Piotra Laszkiewicza/Dariusza Kłodnickiego, Adama Dobrowolskiego/Ewę Kujawę oraz Radosława Łuckiego i Jana Frątczaka.
W drugiej turze para Piśnicki/Ciesielski dalej była niepokonana i wygrała cały turniej. W finale nasza para ograła w dwóch setach 21:14, 21:11 Emilię Goldwasser z Sobótki oraz Sebastiana Laseckiego z Kalisza. Wcześniej pokonali w ćwierćfinale Andrzeja Kulawika/Agnieszkę Puzio, natomiast w półfinale Andrzeja Boguta i Marka Łobodę.
Na najniższym stopniu podium znalazł się duet z Wrocławia - Andrzej Boguta - Marek Łoboda.

Foto: „VBadPeektures"
Grzech

Czytaj również

#reklama
„Jedynka” najlepsza
Czwartego stycznia w sali gimnastycznej ZSO w Kamiennej Górze odbyły się zawody miejskie w piłce siatkowej dziewcząt szkół gimnazjalnych i 7 klas szkół podstawowych. Bez straty seta imprezę wygrały 7-klasistki ze SP nr 1 z Kamiennej Góry (na zdjęciu).
#SPORT
0
Orzeł rozpoczął przygotowania
We wtorek, 9 stycznia na kamiennogórskim Orliku nad zalewem po zimowej przerwie na pierwszym treningu pod okiem trenera Tomasza Meuszyńskiego spotkało się 13 piłkarzy Orła Lubawka. Celem na rundę wiosenną jest utrzymanie beniaminka w wałbrzyskiej klasie O.
#SPORT
0
ZSZiO awansował
W Auli Głównej Politechniki Warszawskiej 10 stycznia zostały ogłoszone wyniki XX jubileuszowego Ogólnopolskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2018 miesięcznika „Perspektywy”. Na liście najlepszych szkół w województwie znajdziemy kamiennogórskie technikum. Niestety w tym roku z rankingu wypadło LO.
#RÓŻNE
0
Masz serduszko? Jedź do Książa!
Zamek Książ w Wałbrzychu zaprasza w niedzielę wszystkich, który swoim datkiem zasłużą na serduszko WOŚP. Atrakcja przygotowała specjalną promocję.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama