DO GÓRY
#reklama

Pierwszy łup (galeria)


     
    Udostępnij

Dzisiaj w sali gimnastycznej ZSZiO w Kamiennej Górze odbył się ostatni turniej eliminacyjny młodzików - 2 rundy. Miejscowe Sudety (na zdjęciu) najpierw po zaciętym boju przegrali po zaciętej walce 0:2 z „Dwójką” Milicz i pokonali 2:1 „Olavię” Oława. To pierwszy wygrany mecz w lidze. Najlepszym zawodnikiem gospodarzy był Damian Pietrzykowski.

Kamiennogórzanie napędzili sporo strachu liderowi tabeli, ulegając 21:25 oraz 22:25. Najwięcej „oczek” dla naszego zespołu zdobył Pietrzykowski. Wiodącymi postaciami z Milicza byli: Urbański i Plewka. Wynik mógł być znacznie lepszy, jednak kilka piłek uciekło na przyjęciu naszemu libero.
W drugim boju z Olavią przyszła historyczna wygrana. Miejscowi prowadzili już nawet 20:17, 24:22. jednak Zientara w pierwszej linii był nie do zatrzymania (24:24). Później był kolejny remis 26:26, ale najlepszy atakujący gości zakończył seta (26:28).
W drugiej odsłonie trener miejscowych dokonał jednej zmiany w wyjściowej szóstce. W miejsce Pakieta wszedł Wąs. Siatkarze Sudetów zagrali w końcu swoje. Kamiennogórzanie rozgromili rywali 25:12. O zwycięstwie zadecydował tie-break. Podopieczni Tomasza Wyszomirskiego przy zmianie stron prowadzili 8:4. Po naszej stronie nie do zatrzymania w ataku był Pietrzykowski (15:9). To pierwszy ligowy triumf Sudetów po reaktywacji sekcji siatkówki.
I
Liczną grupę publiczności stanowili dzisiaj rodzice zawodników oraz młodziczki Sudetów, które miały dzisiaj pauzę.
Sudety: Benhalima-Lisowska, Pakiet, Pietrzykowski, Sura, Kiepas, Pałucki, libero Jankowski/Grzyb, Kwiatkowski, Wąs, Kłusek-Makowczyński, Łachunowicz.


Grzech

Czytaj również

#reklama
Sołectwo bez funduszy
Sołtys zaniedbał sprawę budżetu.
#AKTUALNOŚCI
1
Jarmarków i kiermaszów moc
W ten magiczny przedświąteczny czas.
#KULTURA
0
Nieświęty malarz świętych
O czeskim Rubensie, który zostawił w Krzeszowie ostatnie wielkie dzieło.
#RÓŻNE
0
Jutro grają Sudety
Jutro ostatni turniej 2 rundy rozegrają młodziki Sudetów Kamienna Góra (na zdjęciu). Podopieczni Tomasza Wyszomirskiego zagrają z Dwójką Milicz i Olavią Oława. Początek imprezy wyznaczony jest na godzinę 13:00.
#SPORT
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama