DO GÓRY
#reklama

Pięć wygranych walk


     
    Udostępnij

W sobotę (29 września) odbyła się w sali sportowej ZSZiO w Kamiennej Górze I gala CFN – Contender Fight Night. Podopieczni Pawła Oleksego z Contendera Kamienna Góra wygrali 5 pojedynków.

Komplet publiczności oglądał 13 walk, w tym 5 zawodowych, 5 semi-pro (półzawodowe) oraz 3 walki amatorskie. Pierwszy pojedynek gali wygrał Damian Ignatowicz z Contendera, pokonując jednogłośną decyzją sędziów Bartosza Kopczaka z MMA Krosno. W tej samem kategorii wagowej Adrian Horn z MMA Witkowo pokonał Piotra Dziwaka z Contendera. W kolejnej walce Miłosz Wąsik z MMA Krosno znokautował w 2. rundzie Mikołaja Regewicza (waga 61 kg) z Contendera, w czwartej Maciej Pietryka z MMA Krosno przez TKO wygrał z Mateuszem Szymanowskim z Contendera. Piąty pojedynek należał do Kamila Korzeniowskiego z MMA Krosno, który przez poddanie w 2. rundzie pokonał podopiecznego Pawła Oleksego – Łukasza Rodzyna. W wyższej kategorii (72 kg) nasz zawodnik - Artur Gałecki już w 1. rundzie wygrał przez KO z Marcinem Chmielem z Olimpus Fight Club Dąbrowa Górnicza. Mikołaj Paruszewski z MMA Witkowo pokonał przez poddanie (balacha) Mikołaja Oleksego z Contendera. W 8. pojedynku walczyli zawodnicy spoza Kamiennej Góry – Michał Pogorzelski z Rio Grappling Club Wrocław, który nie dał żadnych szans Marcinowi Delimacie z MMA Krosno, wygrywając przez TKO.
Dobry początek w walkach zawodowych zrobił Adrian Szyba (waga 68 kg) z Contendera, który rozbił w 2. rundzie przez TKO – Roberta Gromadę z Piastowa, natomiast w następnej Ukrainiec Daniil Kazakov pokonał jednogłośną decyzją sędziów zawodnika Contendera - Mariusza Gomułkę.
W 11. potyczce mający za sobą debiut w organizacji KSW - Maciej „Loken” Kaliciński z Kamiennej Góry wygrał przez TKO z Patrykiem Bąkiem z Kalisza, a chwilę później jego klubowy kolega – Łukasz Charzewski z Grząd już po 29 sekundach cieszył się z wygranej z Tomaszem Kubczakiem z Corio Team.
W walce wieczoru spotkali się reprezentant gospodarzy – Arek Maziakowski (na zdjęciu), któremu jednak odnowiła się kontuzja nogi i musiał uznać wyższość Kuby Kamieniarza (bilans 5 wygranych i 5 porażek) z Nokautu Kościan.

Foto: Bartłomiej Lemański

Grzech

Czytaj również

#reklama
Jak? Gdzie? Kiedy? (weekend 5-7 października)
Masz dużo wolnego czasu? Zobacz, jakie atrakcje czekają na ciebie w najbliższych dniach.
#KULTURA
0
Na co do kina? (5 – 11 października)
Nasz poradnik kinomana.
#KULTURA
0
Lider dalej na fali
Piłkarze lidera z Husarii Grzędy pokazali się z dobrej strony w Janowicach Wielkich, punktując spokojnie 3:1 beniaminka z Jeleniej Góry – Victorię.
#SPORT
0
Wyborcza karuzela
Zaskakujące powroty, nieprzewidziane zwroty, nowe twarze.
#AKTUALNOŚCI
11

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama