Pięć bramek w sieci gospodarzy (galeria)

Wczoraj zawodnicy kamiennogórskiej Olimpii ulegli 1:5 (0:3) w pojedynku IV ligi – ekipie kowarskiej Olimpii. Rywale byli lepsi w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła. Honorowe trafienie dla miejscowych zaliczył w drugiej odsłonie Hadała.

Już pierwszy atak gości mógł dać im prowadzenie, ale Kosmacovs przegrał pojedynek z Cisowskim. Pod drugą bramką Hadała zamknął skrzydło po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Sochackiego, jednak strzał ominął bramkę rywali. Po kwadransie gry Zieliński obsłużył Baszaka – na szczęście futbolówka trafiła w poprzeczkę. W 20. minucie na prowadzenie wyszli przyjezdni – autorem gola był aktywny Baszak. W 28. minucie sędzia dopatrzył się faulu Budy na Zatylnym i wskazał na „wapno”. Do jedenastki podszedł Baszak, który przegrał potyczkę z Cisowskim, jednak najszybciej dopadł do odbitej futbolówki i zrobiło się 0:2. W kontrataku Hadała po indywidualnym dryblingu strzelił na wiwat. Kowarzanie uzyskali trzecią bramkę do szatni – rzut wolny na gola zamienił Glinics, który uderzył celnie nad naszym murem.
W drugiej połowie kamiennogórzanie nie mieli nic do stracenia i trochę śmielej zaatakowali kilka razy. W 47. minucie ładny strzał z 11. metrów oddał Hadała. Niestety dwie minuty później Kosmacovas podwyższył wynik na 4:0. Po stracie gola kamiennogórzanie zdobyli honorowe trafienie - autorstwa Hadały. Kropkę nad „i” przyjezdni postawili w 83. minucie za sprawą rezerwowego Wiśniewskiego.
Kamienna Góra: Cisowski - Łatka, Kraszewski, Buda, Filip (46’ Kwaśniewski) - Hadała (78’ Młodziński), Duda, Schabiński, Masiel – Powiertowski, Sochacki.
Kowary: Dorosevs - Kuzmins, Lee, Kosmacovas, Zatylny (79’ Wiśniewski) – Gargas (67’ Kloczkowski), Zieliński (86’ Miklas), Kraiński, Gilnics – Baszak, Marciniak.

Czy jesteś zadowolony z jakości powietrza w Twojej miejscowości?