DO GÓRY

Pary Pucharu Polski


     
    Udostępnij

W środę, 11 kwietnia odbył się ostatni finał okręgowego Pucharu Polski w regionie, w którym Lechia pokonała po zaciętej grze 2:1 Polonię-Stal Świdnica. Drużyna z Dzierżoniowa dołączyła tym samym do grona półfinalistów.

Na mistrza byłego województwa wałbrzyskiego czekały już ekipy: KS Polkowice, Sudetów Giebułtów (na zdjęciu) oraz Sokoła Marcinkowice.
W czwartek, 12 kwietnia odbyło się losowanie par półfinałowych województwa dolnośląskiego. Los skojarzył ze sobą - dwa zespoły z III ligi oraz w drugiej potyczce - dwa z IV-ligi.
Pary półfinałowe:
Sudety Giebułtów – Sokół Marcinkowice
Lechia Dzierżoniów – KS Polkowice

Grzech

Czytaj również

#reklama
Ekshumacje w Kamiennej Górze?
W związku z pracami, jakie prowadzi w sprawie obozu zagłady Gross-Rosen Instytut Pamięci Narodowej, pojawiły się głosy, że w Kamiennej Górze mogą się odbyć ekshumacje.
#AKTUALNOŚCI
0
Ścieżka a S3
Wciąż nie wiadomo, kto wybuduje ścieżkę rowerową w Kamiennej Górze. Miasto unieważniło poprzedni przetarg. Nasi Czytelnicy pytają nas jednak o inne ważne ustalenia w tej sprawie.
#AKTUALNOŚCI
4
Zapowiedź jeleniogórskiej klasy A
Po raz 17. na boiska wyjdą piłkarze jeleniogórskiej klasy A. W sobotę Czarni Strzyżowiec (6.lokata) podejmą sąsiada z tabeli - Kwarc Pisarzowice (5. pozycja).
#SPORT
0
Zapowiedź dolnośląskiej IV ligi
Na dwa weekendowe dni została rozłożona 20. kolejka dolnośląskiej IV ligi, grupa zachodnia. Piłkarze kamiennogórskiej Olimpii (autsajder tabeli) pojadą do ligowego średniaka do Mirska. Ich rywalem będzie miejscowy Włókniarz.
#SPORT
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama