Osiem bramek

Dużo bramek i ciekawej gry oglądali kibice w Mysłakowicach, gdzie miejscowy Orzeł podejmował Budowlanych Wojcieszów. Gospodarze wygrali mecz 5:3 (3:2).

Pierwszy kwadrans to było wzajemne badanie sił. Po tym czasie pierwszego gola zdobyli miejscowi. Jego autorem był Palimąka. W 25. i 37. minucie plecy rywalom pokazał Golonka i zrobiło się 3:0. Przyjezdni pokazali w tej połowie charakter, ponieważ doświadczeni piłkarze – Terlecki i Klawiński dwa razy pokonali golkipera Orła.
Wszystko co najlepsze w drugiej odsłonie było dopiero od 70. minuty. Najpierw Amborski celnie huknął zza szesnastki, a 11 minut później skutecznym lobem popisał się Łukomski. Goście starali się o zmianę rezultatu i to im się powidło dopiero w 88. minucie za sprawą Małacha.
Dwie minuty przed końcem padł trzeci gol dla Budowlanych. Jego autorem był Krzysztof Małach, który wykorzystał rzut karny. Rezerwowy gości wykorzystał rzut karny.

Orzeł: Glina - Golonka (46' Kołodziej), Palimąka, M. Zieliński, D. Zieliński - Łukomski, Pożoga, Krupa (80' Radzik), Kafel - Amborski, Wawrzyniak.
Budowalni: Tokarek - P. Zaraziński, K. Zaraziński, Lidtke, Sporny - Wiśniewski, Małek, Klawiński, Nowicki (30' Małach) - Terlecki, Jakubiec.

Minimalna przegrana
Piłkarze Czarnych Przedwojów dobrze spisywali się w ostatnich pojedynkach ligowych. Niestety w ostatnią niedzielę ulegli po wyrównanej walce 2:3 (1:2) Halniakowi Miłków.
0
Repertuar filharmoniczny - czerwiec 2018 r.
Zapraszamy do zapoznania się z bieżącym repertuarem filharmonii w Wałbrzychu i Jeleniej Górze.
0
Kino za Rogiem w Kowarach - czerwiec 2018 r.
Zapraszamy do miesięcznego repertuaru kina w Kowarach. Seanse dla dzieci i dorosłych.
0
IV Cross Kamdżordżia
Jak co roku w ramach Dni Kamiennej Góry będzie też atrakcja dla biegaczy i rowerzystów, chodzi o Cross Kamdżordżia. Start w sobota 9 czerwca o godz. 15.00 przy Orliku nad zalewem. Zapisy w miejscu startu od godz. 13.00.