Olimpia zawróciła Lotnika (galeria)

Dzisiaj na wysokości zadania stanęli futboliści kamiennogórskiej Olimpii, którzy pokonali 2:0 w meczu ligowym lidera tabeli – Lotnika Jeżów Sudecki. Dwie bramki zdobył Wieczorek, jednak na pochwałę zasłużyła cała drużyna, walcząc bardzo ambitnie o każdą piłkę. Świetnie też w naszej bramce spisywał się Hołda.

W pierwszej połowie dużo więcej z gry oraz sytuacji bramkowych mieli przyjezdni, jednak Krupa, Białkowski, Masel oraz Suchanecki przegrali pojedynki oko w oko z Hołdą. Niewykorzystane sytuacje się zemściły . W 39. minucie Wieczorek uciekł obronie Lotnika, minął Jarosza i wpakował piłkę do siatki rywali.
W drugiej odsłonie kamiennogórzanie zwietrzyli swoją szansę i w 68. minucie ponownie Wieczorek (świetna asysta Domina) ośmieszył blok defensywny gości. Wcześnie strzelali na nasza bramkę Suchanecki i Białkowski. Pod koniec mecz arbiter wyrzucił z boiska z czerwonymi kartkami (po dwóch żółtych) Wersockiego i Łukasza Kraszewskiego.
Olimpia: Hołda – Młodziński, Ł. Kraszewski, K. Zasada, Filip (90’ P. Kraszewski) – Duda (88’ Stefański), Kwaśniewski (46’ Domin), Guzik (72’ J. Zasada), Kumorek – Powiertowski (90+1 Bijak), Wieczorek (86’ Buda).
Lotnik: Jarosz – Białkowski, Pelowski, Piwiński, Niemirski (46’ Szeliga) – Górski, Wersocki, Masel, Krupa – Suchanecki, Ziomek.

Pożegnanie z „Kłosem”
Tutaj odbywały się najważniejsze przyjęcia w Kamiennej Górze.
0
Hutnik nie przyjechał
Dzisiaj na spotkanie okręgowej ligi juniorów do Kamiennej Góry na bój z miejscową Olimpią nie przyjechali zawodnicy Hutnika Pieńsk. Arbitrzy wyprowadzili na środek gospodarzy, ale po kwadransie odgwizdali walkower.
1
Sudety zapraszają
Jutro, 4 listopada w sali sportowej kamiennogórskiego ZSZiO odbędzie inauguracyjny turniej drugiej rundy młodziczek w siatkówce. Kamiennogórskie Sudety (na zdjęciu) podejmą zawodniczki UKPS II Lubin i MLKS Echo Twardogórę.
0
Zapowiedź jeleniogórskiej klasy B
W niedzielę, 4 listopada drużyny jeleniogórskiej klasy B czeka ostatnia kolejka spotkań. Prowadzący w tabeli Skalnik Czarny Bór wybiera się do Miszkowic, gdzie powalczy o komplet „oczek” z miejscowym Dragonem.