Olimpia skuteczniejsza w derbach (galeria)

W pierwszej kolejce jeleniogórskiej klasy A los skojarzył pojedynek derbowy Czarnych Przedwojów i rezerw kamiennogórskiej Olimpii. Po 90 minutach ze zwycięstwa 6:2 (2:1) cieszyli się przyjezdni.

Pierwszą bramkę spotkania zdobył Maciulewicz, gracz pozyskany z Orła Lubawka. Jeszcze przed przerwą dla gości trafili Buda z rzutu karnego i Sobierajski.
Po 10 minutach gry w drugiej połowie z remisu cieszyli się gospodarze. Piłkę uderzył Głód, a Doliński czubkiem buta zmienił jej kierunek, czym zupełnie zaskoczył Hołdę. W 57. minucie po dośrodkowaniu Filipa trafił do siatki miejscowych Kumorek. Następnego gola dla przyjezdnych zdobył Wieczorek, pomimo rozpaczliwej interwencji Stepki. Ekipa z Kamiennej Góry dołożyła jeszcze 2 bramki. Ich autorami zostali Stefański i Zasada.
Czarni: Stepko – Nieradko, Gądek, Migacz, M. Rybka – K. Rybka, Maciulewicz, Głód, Gucwa (55’ Kawerski) – Doliński, Sroka.
Olimpia II: Hołda – Pietrzykowski, P. Kraszewski, Buda (60’ Idek), Młodziński (46’ Kumorek) – Rosłan (46’ Filip), Kwaśniewski, J. Zasada, Sobierajski (60’ Stefański) – Anterski (46’ Wieczorek), Siwak (46’ Wójtowicz).

Czy wakacje w regionie uważasz za udane?
#ankieta

Olimpia zaprasza
Trener młodzików i trampkarzy Olimpii Kamienna Góra - Adam Nowak zaprasza chętną młodzież z roczników 2003-2006 na zajęcia piłki nożnej na stadion przy ul. Słowackiego w Kamiennej Górze. Najbliższy trening odbędzie się jutro (28 sierpnia) o godzinie 13:30.
1
Tłumy w Miedziance
Sudeckie miasteczko przeżywa prawdziwe oblężenie. Cały weekend w Miedziance koło Janowic Wielkich trwa MiedziankaFest – święto reportażu.
0
Jest nas coraz mniej
Wrocławski GUS opublikował raport na temat ludności województwa i jego poszczególnych regionów w ubiegłym roku. Dane nie są optymistyczne. Sprawdziliśmy też, na ile pokrywają się z głoszoną przez rząd tendencją wzrostową urodzeń w związku z działaniem programu 500+. Zauważyliśmy już pewne obiecujące zmiany.
2
Wolny Skocznia (galeria)
W sobotę (26 sierpnia) trampkarze kamiennogórskiej Olimpii na stadionie przy ul. Słowackiego gościli w spotkaniu ligowym zawodników z Kowar. Mecz był w miarę wyrównany i zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów 2:2 (2:1).