Ojciec kontra syn (galeria)

W niedzielę w Janiszowie spotkały się dwa zespoły - Sezal i Uran, które do tej poty nie zdobyły żadnego punktu w rozgrywkach jeleniogórskiej klasy B. Dodatkowym smaczkiem była potyczka ojca – Piotra Piętki z Uranu oraz jego syna Marcela z Sezalu II (na zdjęciu). Po 90. minutach gry ze zwycięstwa cieszył się młodszy piłkarz.

Gospodarze już od pierwszego gwizdka ruszyli ostro do ataków. W 3. minucie Krzysztof Pawlik trafił do siatki gości w zamieszaniu podbramkowym.
Po tej bramce Piotr Piętka przedarł się lewą flanką, ale Zbyszowski śmiałym wybiegiem zażegnał niebezpieczeństwo. W 10. minucie Skoczeń zachował się niczym rasowy snajper i wpakował piłkę do siatki Uranu.
W drugiej połowie miejscowi nie pozostawali złudzeń Uranowi, która ekipa jest lepsza, co zaowocowało aż 6 bramkami. Trzy zdobył Krzysztof Pawlik, dwie Skoczeń oraz jedną Majerski. Przyjezdnych stać było tylko na honorowe trafienie, które zanotował Bulkiewicz w 60.minucie.
Sezal II: Zbyszowski – M. Piętka, Konopacki, Zbożeń, Skoczeń – Gwoździewicz (72’ Kurnyta), Rżany, Majerski, Stroczyński (68’ Owsianka) – K. Pawlik, Burghardt (46’ Ł. Pawlik).
Uran: Pogwizd - Kusior (26’ Bulkiewicz), Bryś, Rosiek, Stawarz – Dróźdź, Jeleń, Kurnyta, Jasek (63’ Rosiek) – Tokarczyk (48’ Janusz), P. Piętka.

Czy jesteś zadowolony z jakości powietrza w Twojej miejscowości?
#ankieta

Nasi nagrodzeni
W sobotę 7 października w Niedżwiedzicach (pow. legnicki) odbyło się uroczyste przekazanie tytułu „Piękna wieś dolnośląska”.
0
Dwa razy Kamil Duda (galeria)
W sobotę, 7 października zawodnicy Czarnych Przedwojów podejmowali w potyczce jeleniogórskiej klasy A – Kwarc z Pisarzowic. Beniaminek pokazał pazur i wygrał 2:0 (1:0) po 2 trafieniach Kamila Dudy. Był to jeden z najsłabszych występów gospodarzy w ostatnich latach.
1
Można już przejechać
Skrzyżowanie ulic Katowickiej z aleją Wojska Polskiego w Kamiennej Górze jest znów otwarte dla ruchu samochodów.
0
Minuta ciszy dla Marka (galeria)
W niedzielę, 8 października zespół Victorii Czadrów gościł na swoim terenie drużynę Halniaka Miłków w spotkaniu jeleniogórskiej klasy A. Goście wygrali 3:0 (1:0). Przed meczem oba zespoły i kibice minutą ciszy uczcili pamięć nieżyjącego zawodnika z Czadrowa - Marka Morańskiego.