Odrodzenie Olimpii (galeria)

Dopiero w 8. kolejce zawodnicy Olimpii Kamienna Góra (na zdjęciu) wywalczyli pierwszy komplet „oczek” w potyczkach jeleniogórskiej klasy O, pokonując 3:1 (2:0) zawodników Hutnika Pieńsk.

Gospodarze rozpoczęli kapitalnie spotkanie, ponieważ w 4. minucie trafił do bramki gości Wieczorek. W odpowiedzi dwa razy strzelał na bramkę miejscowych D. Kowal, ale na posterunku był Hołda. W 14.minucie Powiertowski pokazał plecy obrońcom gości i wyłożył jak na tacy futbolówkę Dominowi, który nie zmarnował wymarzonej okazji.
Tuż po wznowieniu gry Młodziński asystował przy trzeciej bramce napastnika Olimpii. Potem oba zespoły starały się zmienić wynik, ale bezskutecznie. W 75. minucie Jakub Zasada faulował w polu karnym jednego z zawodników gości i arbiter użył gwizdka. Celnie z „wapna” przymierzył D. Kowal. Pod koniec potyczki dwóch dogodnych okazji nie wykorzystał Domin – Selwiak za każdym razem wyczuł intencje zawodnika Olimpii.
Olimpia: Hołda – J. Zasada, K. Zasada, Ł. Kraszewski, Młodziński – Topolski, Filip, Guzik (72’ Kwaśniewski), Wieczorek (79’ Rębacz) – Domin, Powiertowski (79’ Stefański).
Hutnik: Selwiak – W. Kowal (46’ Kubacki), Linka, Pawlak, Ofiara – Kiełbowicz (70’ Korzeniewski), Derkowski, Martela, Brandys (46’ Jenczyk) – Jagiełło (46’ Rajczyk), D. Kowal.