Nie było niespodzianki

W niedzielę, 8 kwietnia piłkarze czarnych Przedwojów pojechali do Łomnicy na mecz ligowy z wiceliderem jeleniogórskiej klasy A. Gospodarze wygrali bój 3:1 (0:1). Niestety pod koniec spotkania czerwony kartonik ujrzał Jaszczur.

Zawodnicy z Przedwojowa zwłaszcza w pierwszej odsłonie wysoko zawiesili poprzeczkę wiceliderowi. Na dodatek po dwóch kwadransach aktywny Sondej urwał się obronie miejscowych i pokonał Szaciłłę.
Gospodarze na wyrównanie czekali aż do 66. minuty, kiedy sposób na Stepkę znalazł Rhoda. Miejscowi poszli za ciosem i w 72. minucie za sprawą Kaszuby wyszli na prowadzenie. Sześć minut później podopieczni Piotra Aleksiejewa postawili kropkę nad „i”. Bramkę uzyskał Zych, który wykorzystał dogranie Rhody. Pod koniec pojedynku Jaszczur kopnął bez futbolówki Ślusarczyka i arbiter Kamil Olejarczyk pokazał pomocnikowi z Przedwojowa – czerwoną kartkę.
KS: Szaciłło - Kurzelewski, Rhoda (88' Śliwiński), Maran (46' Zych), Wilczyński - Kaszuba (82' Woś), Ślusarczyk, Przywara, Habasiński (52' Aleksiejew) - Krupa (59' Szlęk), Sowa.
Czarni: Stepko - Wasilewski, P. Migacz, W. Migacz, Pietrzykowski - Gucwa (57' Wasik), Jaszczur, Sondej, Kwaśniewski - Kurek, Doliński (80' Bijak).

Plata dał remis (galeria)
Trampkarze Olimpii Kamienna Góra zremisowali 1:1 (0:1) po 70 minutach gry z zespołem Nysy Zgorzelec. Podopiecznym Adama Nowaka punkt w drugiej połowie zapewnił Plata.
1
Porażka gospodarzy (galeria)
W ostatnią sobotę młodziki kamiennogórskiej Olimpii rozegrali pojedynek jeleniogórskiej klasy okręgowej rówieśnikami ze Zgorzelca. Drużyna Nysy wygrała po zaciętym boju 3:2 (2:2).