DO GÓRY
#reklama

Nasz człowiek na Wimbledonie


     
    Udostępnij

Wimbledon to trzeci w sezonie tenisowy turniej wielkoszlemowy, który odbył się w tym roku w dniach 3 –16 lipca. Tradycyjnie na trawiastych kortach w Londynie - była to już 131. edycja rozgrywek. Zmagania najlepszych tenisistów świata z bliska i zza kulis oklaskiwał i oglądał urodzony w Kamiennej Górze - Michał Buczek.

Michał Buczek urodził się w Kamiennej Górze w 1990 roku. Od samego początku swojej edukacji był związany z „czerwoną szkoła” – SP nr 4 oraz ZSO w Kamiennej Górze, który ukończył w 2009 roku.
Więcej szczegółów w dzisiejszym - papierowym wydaniu RTI
Foto: Archiwum Michał Buczek
Grzech

Czytaj również

#reklama
Kamienna Góra triatlonem stoi
W sobotę (5 sierpnia) rozegrano jubileuszowy V Triatlon Mezimesti – Mieroszów. Zawodnicy pływali po czeskiej stronie, a pozostałe dwie konkurencje odbyły się po polskiej stronie. W konkurencjach open – troje zawodników z Kamiennej Góry stanęło na podium.
#SPORT
0
Uwaga! Burze z gradem
Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu wydało ostrzeżenie o niebezpiecznych burzach, jakie dzisiejszego wieczora i nocy (10 sierpnia) mogą wystąpić na naszym terenie.
#AKTUALNOŚCI
0
Napad w biały dzień
Napastnik pojawił się w sklepie tuż po otwarciu. – Udawał klienta, który chce się rozejrzeć – mówią właściciele sklepu jubilersko-zegarmistrzowskiego przy Karola Miarki w Kamiennej Górze. Nagle uderzył pięścią w szklaną gablotę, chwycił z niej dwie tacki z biżuterią i wybiegł, nim ktoś zdążył go zatrzymać.
#AKTUALNOŚCI
0
Rewolucja w śmieciach
Tak niektórzy określają nowe przepisy dotyczące gospodarki odpadami. Na wyrost. Zamiast rewolucji będzie zmiana. Do czarnych, zielonych i żółtych kubłów dojdą dwa inne: niebieski i brązowy.
#AKTUALNOŚCI
1

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama